Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Handlowiec

Polcar P.P.H.

Warmińsko-mazurskie

17 dni temu

Wszystkim tym, którzy są gotowi dać coś z siebie i chcą dołączyć do nas ze swoim entuzjazmem,
oferujemy ciekawą pracę w prężnie rozwijającej się firmie.
Obecnie poszukujemy kandydatów na następujące stanowisko:

Handlowiec
Miejsce pracy: woj. warmińsko-mazurskie
Zakres obowiązków:
  • Współpraca z obecnymi klientami
  • Aktywne pozyskiwanie nowych kontrahentów
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Budowanie dobrego wizerunku firmy
  • Obsługa klienta w zakresie sprzedaży części zamiennych
Od kandydatów oczekujemy:
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Znajomość branży motoryzacyjnej
  • Znajomość pakietu Office
  • Min. wykształcenie średnie
  • Kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów
  • Zaangażowanie, determinacja i konsekwencja w dążeniu do realizacji celów
  • Dokładność, sumienność oraz dobra organizacja czasu pracy
  • Prawo jazdy kat. B oraz praktyka w prowadzeniu samochodu
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o prace w stabilnej i dynamicznie rozwijającej się firmie
  • Ciekawe warunki pracy pełne wyzwań i nowych doświadczeń
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Wynagrodzenie adekwatne do zaangażowania i wyników
Zastrzegamy sobie możliwość kontaktu z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych jest Auto Motto z siedzibą w Olsztynie przy ul. Matalowa 3K . Dane przetwarzane będą w celu oceny kwalifikacji kandydata do pracy na określonym stanowisku, oceny zdolności i umiejętności kandydata do pracy na określonym stanowisku, wyboru odpowiedniej osoby lub odpowiednich osób do zatrudnienia oraz komunikacji związanej z prowadzonym procesem rekrutacji.

Bardzo prosimy o dopisanie do swojej aplikacji poniższej klauzuli/klauzul.

Zgoda na udział w bieżącej rekrutacji.
Zgadzam się na przetwarzanie danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym (zgoda obejmuje dodatkowe dane osobowe, które nie zostały wskazane w Kodeksie pracy lub innych przepisach prawa, np. wizerunek, zainteresowania). Przyjmuję do wiadomości, iż dane osobowe wskazane w Kodeksie pracy lub w innych przepisach prawa (m.in. imię, nazwisko, doświadczenie zawodowe, wykształcenie) będą przetwarzane na podstawie przepisów oraz na potrzeby zawarcia umowy.

Zgoda na udział w przyszłych rekrutacjach.
Zgadzam się na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji prowadzonych przez Auto Motto.

Jeżeli wyrazisz zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji, będziemy przechowywać Twoje dane przez okres roku od przesłania przez Ciebie aplikacji na dane stanowisko, chyba że wcześniej wycofasz swoją zgodę.
Jeżeli nie chcesz, abyśmy przetwarzali dodatkowe dane o Tobie, nie umieszczaj ich w swoich dokumentach.

Poznaj

Jesteśmy obecni na rynku części samochodowych już od 1986 roku.
Specjalizujemy się w częściach karoseryjnych, układach termicznych, oświetleniu i innych częściach do napraw powypadkowych (np. wahacze, lusterka, amortyzatory). Równolegle rozwijamy dynamicznie ofertę części eksploatacyjnych. Od kilku lat jesteśmy również producentem części samochodowych.

Poznaj stanowisko: Handlowiec

Handlowiec jest specjalistą prowadzącym sprzedaż produktów lub usług firmy. Handlowiec powinien odznaczać się: samodzielnością, dyspozycyjnością, komunikatywnością, zdolnościami negocjacyjnymi, wysoką kulturą osobistą. Mile widziana jest także znajomość języka obcego oraz wykształcenie kierunkowe.WARUNKI PRACYHandlowiec może ...
Handlowiec Praca Handlowiec