Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Hydraulik

JotKa Rekrutacja Joanna Krzysztoszek

Pomorskie

37 dni temu

Ogłoszenie numer: 3422958, z dnia 2020-06-30

Rekrutacja powstała, aby ułatwiać pracownikom znalezienie pracodawcy.

Nasze usługi są całkowicie bezpłatne dla kandydatów.

Hydraulik

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Praca na budowach i montażach w całych Niemczech.

Wymagania

  • Ukończona szkoła kierunkowa potwierdzona dyplomem,
  • Udokumentowane minimum dwa lata doświadczenia w pracy,
  • Znajomość języka niemieckiego A1/A2,
  • Prawo jazdy kat. B,

Oferujemy

  • Umowy o pracę na warunkach niemieckich na czas nieokreślony (współpraca długofalowa),
  • Pomoc w relokacji i znalezieniu zakwaterowania (pok. 1 osobowe blisko miejsca pracy),
  • Praca także w delegacjach,
  • Wynagrodzenie między 13 EUR/h brutto plus diety,
  • Praca od zaraz.
Poznaj stanowisko: Hydraulik
Głównym celem pracy hydraulika jest wykonywanie prac instalacyjnych i montażowych oraz utrzymanie prawidłowego funkcjonowania sieci rur doprowadzających do domów, budynków i zakładów przemysłowych ciepłą i zimną wodę, gaz i odprowadzających ścieki. Jego zadaniem jest także utrzymanie w budynkach prawidłowego funkcjonowania instalacji ciepłej i zimnej wody, centralnego ogrzewania oraz instalacji gazowych i ...
Praca Hydraulik