Informatyk AD/Exchange/O365

IT Cloud Services sp. z o.o.

Pomorskie

23 dni temu

Ogłoszenie numer: 4070577, z dnia 2021-01-01

Jestesmy mala firma, ktora wykonuje migracje i prowadzi technicznie klientow w DE i CH, Do naszych klientow naleza srednie jak i bardzo duze formy z DAX ( ponad 100.000 uzytkownikow). Od nowego roku postanowilsmy rozwijac firme i zatrudniac na stale pracownikow.

Miejsce pracy: pomorskie

Nr Ref.: 2020-101

Opis stanowiska

  • Planowanie i techniczne prowadzenie migracji AD/Exchange (w tym 0365(OnPrem do Cloud, Cloud to cloud))
  • Techniczne analizy systemów u klienta i przystosowanie do planowanych migracji
  • Testowanie razem z klientem
  • Udział we wszystkich meetings z klientem i przedstawicielami innych firm które biorą udział w migracjach
  • Dokumentacja w systemach klienta

Wymagania

  • Minimum 5 lat doświadczeń na poziomie seniora w temacie migracji (AD i Exchange)
  • Minimum 2 projekty większe niż 3.000 użytkowników
  • Pewna znajomość Powershell
  • Znajomość programów do migracji (ADMT,QUEST)
  • Umiejętność prowadzenia dyskusji i meetings
  • Dobra znajomość języka angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość języka niemieckiego (mowa, pismo)

Oferujemy

Oferty wynagrodzenia (oraz wszystkie formy bonusów) prosimy składać pod nasz adres kontaktowy

Wynagrodzenie

Od 5000 PLN

Poznaj stanowisko: Informatyk
Informatyk to specjalista, który tworzy, przekształca i przekazuje dane za pomocą programów komputerowych. Osoba ta musi posiadać wiedzę i umiejętności na temat ogółu metod tworzenia, przetwarzania i przekazu informacji oraz powinna znać budowę i zasady działania urządzeń komputerowych. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa i zabezpieczenie sieci komputerowej, konfiguracja urządzeń, ...
Praca Informatyk