Informatyk w Zakładzie Mleczarskim

Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A.

Maków Mazowiecki

29 dni temu

Mazowiecka Spółka Mleczarska S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Maków Mazowiecki

Główne zadania:

  • Rozwój, utrzymanie i administrowanie infrastrukturą IT
  • Konfigurowanie stacji roboczych
  • Nadzór nad prawidłowym działaniem systemów informatycznych w zakładzie produkcyjnym
  • Zapewnienie stałego wsparcia dla użytkowników
  • Rozwiązywanie problemów technicznych i obsługa zgłoszeń serwisowych

Wymagania:

  • Wykształcenie średnie o profilu: informatycznym, technicznym lub pokrewnym
  • Doskonała znajomości Windows 7 / Windows 10
  • Doświadczenie w administracji sieciami oraz środowiskiem serwerowym i stacjami roboczymi
  • Umiejętność samodzielnej analizy i rozwiązywania problemów
  • Doświadczenie w branży informatycznej

Oferujemy:

  • Atrakcyjną i kreatywną pracę w rozwijającej się firmie
  • Możliwość rozwoju zawodowego oraz poszerzania wiedzy i umiejętności poprzez udział w szkoleniach i realizowanych projektach
  • Atrakcyjne wynagrodzenie uzależnione od doświadczenia zawodowego i umiejętności

Poznaj

Poznaj stanowisko: Informatyk
Informatyk to specjalista, który tworzy, przekształca i przekazuje dane za pomocą programów komputerowych. Osoba ta musi posiadać wiedzę i umiejętności na temat ogółu metod tworzenia, przetwarzania i przekazu informacji oraz powinna znać budowę i zasady działania urządzeń komputerowych. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa i zabezpieczenie sieci komputerowej, konfiguracja urządzeń, ...
Praca Informatyk