Informatyk

Pearl Stream S.A.

Strzelce Opolskie

69 dni temu

Jesteśmy młodym, szybko rosnącym producentem wyrobów z tworzyw sztucznych dla przemysłu motoryzacyjnego i elektronicznego. Najwyższa jakość, terminowe dostawy, integracja procesów i najlepsi pracownicy stanowią o naszej unikalnej wartości dla naszych odbiorców i partnerów.

Informatyk
Miejsce pracy: Strzelce Opolskie
Zakres zadań:
  • zarządzanie drukarkami firmowymi (serwis, konfiguracja, instalacja sterowników, zamawianie materiałów eksploatacyjnych)
  • serwis komputerów oraz osprzętu IT, naprawa, wymiana części, czyszczenie
  • instalacja oprogramowania na stacjach roboczych, konfigurowanie środowiska, znajomość systemów operacyjnych Windows XP, 7, 8, 10
  • serwis/konfiguracja terminali przemysłowych (stacjonarnych oraz przenośnych)
  • budowa sieci ethernet (LAN) przewodowej i bezprzewodowej, układanie przewodu, podłączenia, konfiguracja, projektowanie
  • konfigurowanie/serwis telefonów stacjonarnych VoIP oraz komórkowych
  • instalacja, konfiguracja oraz nadzór zakładowej telewizji przemysłowej CCTV
  • praca na wysokości powyżej 3 metrów
Wymagania:
  • Wykształcenie średnie lub wyższe
  • Znajomość systemów Microsoft Windows oraz sprzętu komputerowego i sieciowego
  • Znajomość zagadnień związanych z konfiguracją urządzeń sieciowych LAN
  • Umiejętność współpracy z użytkownikami oraz doświadczenie w obszarze wsparcia IT
  • Podstawowa wiedza o systemach ERP
  • Podstawowa wiedza na temat zarządzania serwerem WWW
  • Komunikatywność, zdolności organizacyjne
  • Prawo jazdy kategorii B.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat
  • Możliwość rozwoju zawodowego w nowoczesnej firmie
  • Stabilne warunki wynagrodzenia
  • Ubezpieczenie grupowe na korzystnych warunkach
Poznaj stanowisko: Informatyk
Informatyk to specjalista, który tworzy, przekształca i przekazuje dane za pomocą programów komputerowych. Osoba ta musi posiadać wiedzę i umiejętności na temat ogółu metod tworzenia, przetwarzania i przekazu informacji oraz powinna znać budowę i zasady działania urządzeń komputerowych. Do zakresu obowiązków tego pracownika należy, m.in.: obsługa i zabezpieczenie sieci komputerowej, konfiguracja urządzeń, ...
Praca Informatyk