Inspektor BHP

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o. Oddział w Bydgoszczy

Bydgoszcz

5 dni temu

Przedsiębiorstwo Drobiarskie DROBEX Sp. z o.o jest jednym z najnowocześniejszych tego typu obiektów ubojowych kurcząt  w Polsce. Dzięki zaawansowanym technologiom i wdrożeniom systemów jakości, spełnia on wszelkie standardy Unii Europejskiej i Polskiej Ustawy Weterynaryjnej. Tradycje zakładu sięgają  1988 roku. Obecnie firma zatrudnia ok.720 osób i wchodzi w skład Grupy Drobex, która cieszy się opinią jednego z wiodących producentów drobiu w Polsce. Nasze produkty są rozpoznawane przez klientów dzięki wysokiej jakości i wspaniałym walorom smakowym.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Wymagania:
  • wykształcenie wyższe o specjalności „Bezpieczeństwo i Higiena Pracy” lub studia podyplomowe w tym zakresie.
  • uprawnienia inspektora ochrony przeciwpożarowej
  • uprawnienia pedagogiczne do prowadzenia szkoleń pracowników i kadry kierowniczej
  • posiadanie ważnej książeczki do celów sanitarno – epidemiologicznych
  • kilkuletnie doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej ( przetwórstwo żywności)
Obowiązki:
  • przestrzeganie zasad i przepisów z zakresu BHP, instrukcji stanowiskowych
  • przeprowadzanie systematycznych kontroli warunków pracy oraz przestrzegania przepisów BHP
  • organizowanie pomiarów i udział w procesach badań czynników szkodliwych dla zdrowia
  • bieżące informowanie pracodawcy o stwierdzonych zagrożeniach zawodowych, wraz z wnioskami zmierzającymi do usuwania tych zagrożeń
  • sporządzanie i przedstawianie pracodawcy co najmniej raz w roku okresowych analiz stanu bezpieczeństwa i higieny pracy, zawierających propozycje przedsięwzięć technicznych i organizacyjnych mających na celu zapobieganie zagrożeniom życia i zdrowia pracowników oraz poprawę warunków pracy
  • zgłaszanie wniosków dotyczących wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy w stosowanych oraz nowo wprowadzanych procesach produkcyjnych
  • organizacja działań drużyny ratownictwa chemicznego
  • działania z zakresu obrony cywilnej (szkolenia, próbne alarmy, raporty itp.)
Oferujemy:
  • pracę w rozwijającej się firmie

  • zatrudnienie na pełen etat

  • zatrudnienie na podstawie umowy o pracę

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku:

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inspektor BHP
Inspektor BHP to osoba, która kieruje działem bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy, oraz koordynuje i nadzoruje z upoważnienia pracodawcy, całokształt poczynań związanych ze stanem bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: prowadzenie analiz ryzyka i oceny ryzyka na stanowiskach pracy, prowadzenie postępowań powypadkowych, kontrola oraz archiwizowanie ...
Praca Inspektor BHP