Inspektor ds. BHP

STE Global Protection Sp. z o.o.

Wielkopolskie

5 dni temu

Ogłoszenie numer: 4477630, z dnia 2021-04-06

Dla naszego klienta, poszukujemy kandydatów na objęcie stanowiska

Miejsce pracy: wielkopolskie

Opis stanowiska

Start: czerwiec 2021, długość kontraktu – 2 lata

Zadania:

  • Zapewnienie realizacji procesu budowlanego zgodnie z przepisami BHP
  • Uczestnictwo w meetingach BHP na budowie
  • Codzienny nadzór nad bezpieczeństwem pracy i zagadnieniami związanymi z ochroną środowiska na projekcie (w tym podległych podwykonawców)
  • Zwiększanie świadomości i zaangażowania wszystkich pracowników w zakresie BHP i ochrony środowiska
  • Przeprowadzanie wstępnych, okresowych szkoleń BHP, z uwzględnieniem zagadnień ppoż.
  • Przeprowadzanie postępowania powypadkowego
  • Nadzór nad aktualnością pozwoleń środowiskowych
  • Zarządzanie odpadami
  • Udział w opracowywaniu wewnętrznych zarządzeń, regulaminów i instrukcji ogólnych dotyczących bezpieczeństwa i higieny
  • Prowadzenie rejestrów, kompletowanie i przechowywanie dokumentów wymaganych przepisami BHP, Ochrony Środowiska
  • Prowadzenie dokumentacji dla obszaru i sporządzanie raportów dla zarządu

Wymagania

  • Min. 2 lata doświadczenia na analogicznym stanowisku w branży budowlanej, na nowych inwestycjach
  • Wykształcenie wyższe kierunkowe lub podyplomowe z zakresu bezpieczeństwa i higieny pracy
  • Praktyczna znajomość zagadnień z zakresu realizacji wymogów prawnych dotyczących BHP i ochrony ppoż;
  • Mile widziana znajomość przepisów prawa w zakresie ochrony środowiska
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu co najmniej dobrym
  • Biegła znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)
  • Samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań
  • Skuteczność w realizacji celów, terminowość

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie (możliwe opcje B2B) i atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość rozwoju w strukturach międzynarodowej firmy

  • Niezbędne narzędzia pracy

Oferty proszę składać za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ

W przesyłanych aplikacjach CV prosimy również o dopisanie klauzuli:

“Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu aplikacyjnym dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji w Firmie STE Global Protection Sp. z o.o.(zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych Dz.U. Nr 133 poz 883).”

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inspektor BHP
Inspektor BHP to osoba, która kieruje działem bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie pracy, oraz koordynuje i nadzoruje z upoważnienia pracodawcy, całokształt poczynań związanych ze stanem bezpieczeństwa i higieny pracy w zakładzie. Do głównych obowiązków tego pracownika należy: prowadzenie analiz ryzyka i oceny ryzyka na stanowiskach pracy, prowadzenie postępowań powypadkowych, kontrola oraz archiwizowanie ...
Praca Inspektor BHP