Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inspektor Terenowy

Mateusz Biedka MATGAB

Świętokrzyskie

6 dni temu

Firma z powodzeniem zajmuje się już od 8 lat realizacją projektu "Kontrola obszarowa metodą FOTO" na różnych województwach, w tym roku realizujemy podkarpackie oraz małopolskie.

Praca na wakacje - Inspektor Terenowy - SUPER KASA - W terenie

Miejsce pracy: woj. świętokrzyskie
Czas trwania całego projektu to około 1,5 miesiąca. Projekt będzie realizowany w okresie około:
  • 10-15 do 30 lipca - pierwsza część prac
  • 10-15 sierpień do 15-25 września - główna część prac.

Najlepiej być dostępnym w obydwu terminach, jednak obecność tylko na głównej części prac również jest możliwe.

Szkolimy w terenie, nie trzeba doświadczenia - opieka koordynatora przez całość pracy.

Praca delegacyjna- poza miejscem zamieszkania. Wyjazd zorganizowaną grupą na wskazane gminy.

Zapewniamy noclegi w trakcie trwania projektu.

Organizujemy codzienny transport z noclegu na kontrolowane miejscowości oraz między gminami.

Miejscowości są kontrolowane w terenie bezpośrednio, poruszamy się pieszo.

Mile widziani absolwenci liceów, techników, studenci dostępni w tym czasie, absolwenci studiów.

Szukamy pracowników do realizacji projektu:

"Kontrola obszarowa metodą FOTO na obszarze województwa podkarpackiego i małopolskiego".

Zakres obowiązków:
  • wykonanie czynności kontrolnych w terenie na wcześniej zlokalizowanych działkach rolnych
  • fotografowanie za pomocą firmowego tabletu działek wraz z zaznaczeniem kierunku fotografii, określenie uprawianych roślin.
Wymagania:
  • dyspozycyjność minimum w okresie od połowy sierpnia do połowy września,
  • zamiłowanie do pieszych wędrówek, taka kondycja fizyczna, która pozwala na codzienne maszerowanie około 10km,
  • orientacja w terenie, umiejętność poruszania się za pomocą ortofotomapy, gpsa,
  • preferowane wykształcenie techniczne lub wyższe: geodezyjne lub w zakresie rolnictwa, ogrodnictwa, biologii, ochrony środowiska, zootechniki, techniki rolniczej i leśnej,
  • posiadanie laptopa,
  • niekaralność.
Oferujemy:
  • szkolenie w terenie, opiekę koordynatora,
  • uzyskanie doświadczenia w pracy przy projekcie unijnym,
  • pracę w młodym zespole z ciekawymi ludźmi,
  • zakwaterowanie w czasie pracy,
  • transport- nie wymagamy własnego samochodu,
  • system akordowy (umożliwia szerokie możliwości zarobkowe uzależnione indywidualnie od osoby),
  • wysokie zarobki,
  • umowa o dzieło.

Więcej informacji: 661506931

Praca szczególnie polecana dla osób:
  • młodych: uczniów, studentów, absolwentów
  • lubiących kontakt z naturą,
  • nie bojących się wyzwań,
  • które są zmotywowane do zarobienia na wakacjach dobrych pieniędzy,
  • nie mają uczulenia na trawy, słońce itp.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inspektor Ochrony Środowiska

Inspektor ochrony środowiska to osoba działająca z upoważnienia Państwowej Inspekcji Ochrony Środowiska i zajmuje się kontrolowaniem przestrzegania obowiązujących przepisów i regulacji prawnych w zakresie ochrony środowiska na podległym obszarze. Obecnie regulacje te obejmują zarówno prawo wewnętrzne jak i unijne dyrektywy w tym zakresie. Inspektor ochrony środowiska prowadzi terenowe inspekcje, mające na celu ...
Inspektor Ochrony Środowiska Praca Inspektor Ochrony Środowiska

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest Mateusz Biedka MATGAB.

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (798)
Wałbrzych (70)
Legnica (122)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (303)
Toruń (189)
Lubelskie:
Lublin (258)
Chełm (58)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (861)
Tarnów (102)
Nowy Sącz (95)
Mazowieckie:
Warszawa (2298)
Radom (192)
Płock (75)
Opolskie:
Opole (263)
Nysa (88)