Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Instalator / elektromonter

PRZEDSIĘBIORSTWO TELEINFORMATYCZNE "MESKO-NET" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Skarżysko-Kamienna

48 dni temu

Ogłoszenie numer: 3516246, z dnia 2020-08-13

MESKO – NET Sp. z o.o., należąca do GK PGZ w związku z rozwojem zakładu poszukuje kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: świętokrzyskie / Skarżysko-Kamienna

Opis stanowiska

  • montaż okablowania,
  • instalacja urządzeń systemów zabezpieczeń: SKD, SSWiN, CCTV, SAP,
  • konfiguracja systemów,
  • naprawa i konserwacja w/w. systemów.

Wymagania

  • chęć do nauki / możliwość przyuczenia dla absolwentów szkół technicznych,
  • brak przeciwwskazań przy pracy na wysokości.

Mile widziane:

  • doświadczenie w pracach monterskich,
  • znajomość narzędzi pomiarowych i rysunku technicznego,

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie z wieloletnią tradycją,
  • pełny ubiór bhp, badania wysokościowe, szkolenia bhp,
  • pakiet świadczeń socjalnych m.in. świadczenie urlopowe, dodatek za wysługę lat, ubezpieczenie grupowe wraz z pakietem medycznym.