Instalator / Monter FTTH

HUAPOL

Nowy Sącz, Limanowa, Nowy Targ, Tarnów, Zakopane

3 dni temu

Ogłoszenie numer: 3335428, z dnia 2020-05-22

HUAPOL jest firmą technologiczną dostarczającą usługi budowy, instalacji, modernizacji i utrzymania stacjonarnych i mobilnych sieci telekomunikacyjnych. Jesteśmy uznanym partnerem dla globalnych operatorów telekomunikacyjnych, operatorów telewizji kablowych oraz producentów urządzeń telekomunikacyjnych.

W związku z dalszym rozwojem poszukuje kandydatów do pracy na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Nowy Sącz, Limanowa, Nowy Targ, Tarnów, Zakopane

Nr Ref.: IS 04/20

Opis stanowiska

  • budowa przyłączy sieci kablowej (doziemnie i napowietrzne),
  • budowa kabli światłowodowych w kanalizacji technicznej lub na podbudowie słupowej,
  • montaż okablowania strukturalnego w budynkach, montaż osprzętu technicznego,
  • wykonywania światłowodowych instalacji abonenckich,
  • wykonywanie pomiarów światłowodów z użyciem specjalistycznych mierników,
  • spawanie światłowodów,
  • usuwanie uszkodzeń, awarii i stanów zagrożeń na sieciach dostępowych,
  • konserwacja, ewidencja i weryfikacja elementów sieci i urządzeń,
  • montaż urządzeń i usług telekomunikacyjnych u abonentów.

Wymagania

  • chęć do pracy oraz gotowość do nauki i podnoszenia kwalifikacji,
  • komunikatywność, umiejętność pracy samodzielnej jak i w zespole,
  • dyspozycyjność,
  • podstawowa wiedza na temat urządzeń związanych z dostawą Internetu,
  • prawo jazdy kat. B. – warunek konieczny.

Dodatkowych atutem będzie:

  • znajomość branży telekomunikacyjnej,
  • kurs montażysty instalacji światłowodowej,
  • kurs spawacza światłowodów,
  • uprawnienia SEP
  • wykształcenie min. zawodowe lub średnie techniczne, preferowane kierunki łączności, elektryczne, teleinformatyczne lub pokrewne

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku oraz dużych perspektywach rozwojowych,
  • wygodną dla kandydatka formę zatrudnienia: umowa o pracę lub umowa cywilnoprawna
  • wynagrodzenie zasadnicze plus atrakcyjny system premiowy,
  • praktyczne przeszkolenie na stanowisku pracy oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji,
  • możliwość pracy w miejscowości zamieszkania lub pomoc pracodawcy w dojeździe do miejsca pracy,
  • pracę w miłej atmosferze w gronie profesjonalistów.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane proszę o kontakt pod nr tel. 513 069 098 lub o przesłanie aplikacji z klauzulą jak poniżej za pomocą przycisku  "APLIKUJ TERAZ".

Będąc świadomym swoich praw wynikających z Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (dalej „RODO"), jak również z ustawy z dnia 10 maja 2018 r. o ochronie danych osobowych (Dz.U.2018.1000) (dalej „UODO"), wyrażam zgodę na przetwarzanie przez HuaPol Telekom Sp. z o.o. z siedzibą przy ul. Okopowej 58/72, 01-042 Warszawa danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji na aplikowane przeze mnie stanowisko oraz na potrzeby przyszłych rekrutacji."

Poznaj

HUAPOL TELEKOM Sp. z o.o.

Specjalizujemy się w utrzymaniu sieci, budowie infrastruktury i dostarczaniu usług telekomunikacyjnych. Naszym strategicznym celem jest budowanie najwyższej jakości sieci, charakteryzującej się niezakłóconym funkcjonowaniem. Gwarantujemy także wysoką wydajność infrastruktury oraz niezawodność, co realnie wpływa na budowanie relacji opartych na lojalności końcowych odbiorców usługi.