Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Instalator - Serwisant Urządzeń Alarmowych i Telewizji Przemysłowej

CONTROL PROCESS IT Sp. z o.o.

Mikołajowice k. Tarnowa

253 dni temu

Ogłoszenie numer: 1880176, z dnia 2018-01-15

Poszukuje do pracy w Mikołajowicach koło Tarnowa pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: małopolskie / Mikołajowice k. Tarnowa

Opis stanowiska

  • instalowanie, serwis i konserwacja elektronicznych systemów alarmowych i zabezpieczeń (SAP, SSWiN, CCTV, SKD),
  • programowanie systemów alarmowych i zabezpieczeń, prowadzenie testów oraz rozruchów na obiekcie,
  • kontakt z klientami w celu uzgadniania szczegółów technicznych.

Wymagania

  • wykształcenie o profilu elektronicznym, elektrycznym lub pokrewnym,
  • znajomość zagadnień dotyczących elektronicznych systemów zabezpieczeń i alarmowych,
  • umiejętność posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,
  • bardzo dobre zdolności manualne,
  • komunikatywność i umiejętność samodzielnej pracy z klientem,
  • dyspozycyjność, gotowość do wyjazdów służbowych,
  • prawo jazdy kat.B,
  • niekaralność,
  • licencja pracownika zabezpieczenia technicznego będzie mile widziana.

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • praca na terenie całego kraju,
  • możliwość rozwoju zawodowego, w tym dodatkowych szkoleń,
  • praca w młodym, dynamicznym zespole,
  • atrakcyjne zarobki,
  • umowa o pracę.

Poznaj stanowisko: Instalator

Osoba pracująca jako instalator powinna posiadać wcześniejsze doświadczenie w zakresie zakładania i serwisowania instalacji orazlegitymować się posiadaniem niezbędnych licencji (jeśli są wymagane). Mile widziane jest również wykształcenie zawodowe. Atutem dla pracodawcy jest posiadanie prawa jazdy kat. B oraz własnego samochodu. Instalator powinien charakteryzować się ...
Instalator Praca Instalator

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (769)
Wałbrzych (51)
Legnica (120)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (196)
Toruń (129)
Lubelskie:
Lublin (223)
Chełm (39)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (953)
Tarnów (69)
Nowy Sącz (56)
Mazowieckie:
Warszawa (2068)
Radom (183)
Płock (74)
Opolskie:
Opole (237)
Nysa (82)