Instruktor jazdy konnej

Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Sasek Mały

15 godz. temu

Miejsce pracy: Sasek Mały
Numer: StPr/20/0302
OBOWIĄZKI:
prowadzenie jazd konnych, zbiegi pielęgnacyjne koni, dbanie o sprzet jeździecki, dbanie o bezpieczeństwo uczestników jazd konnych
WARUNKI PRACY:
Wymagania konieczne:

Zawód: Instruktor jazdy konnej
Wykształcenie: średnie ogólnokształcące, brak
Uprawnienia: umiejętność pracy w zespole (zdolności interpersonalne)

Miejsce pracy:

Sasek Mały

Rodzaj umowy:

Umowa o pracę na okres próbny

Wynagrodzenie brutto:

od 2 600 PLN

KONTAKT:
Sposób aplikowania:

za pośrednictwem urzędu

Adres:

Wincentego Pola 4, 12-100 Szczytno, powiat: szczycieński, woj: warmińsko-mazurskie

Dane kontaktowe:

Dorota Pianka
dorota.pianka@pup.szczytno.pl
896217724

Sposób kontaktu:

Wymagane dokumenty:

CV

Źródło oferty pracy: Powiatowy Urząd Pracy w Szczytnie

Poznaj stanowisko: Instruktor Nauki Jazdy
Instruktor nauki jazdy jest pracownikiem ośrodka szkolenia kierowców, wyspecjalizowanym w instruowaniu kursantów podczas zajęć praktycznych. Instruktor przebywa w samochodzie wraz z kursantem, kontrolując poprawność wykonywanych przez niego manewrów i udzielając porad i wskazówek, mających doprowadzić do doskonalenia techniki jazdy i przygotowania do egzaminu państwowego. Ze względu na konieczność zdania ...
Praca Instruktor Nauki Jazdy