Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Inżynier Automatyk, Projektant

ADAL Sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
4062 dni temu

Poszukuje pracownika na stanowiska

Miejsce pracy: woj. mazowieckie

Nr Ref.: AP-03/13

Zadania:
  • samodzielne realizowanie zadań związanych z przygotowywaniem koncepcji oraz doborem rozwiązań dotyczących systemów automatyki
  • programowanie i uruchamianie systemów sterowania
  • czynny udział oraz częściowy nadzór nad procesem realizacji projektów dot. systemów sterowania instalacji technologicznych
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej
  • szkolenie użytkowników w zakresie obsługi technicznej i użytkowania systemów sterowania
  • usuwanie awarii maszyn i urządzeń
  • wykonywanie przeglądów prewencyjnych maszyn i urządzeń
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe kierunkowe
  • wiedza z zakresu automatyki i elektryki
  • min. 2 lata doświadczenia w samodzielnym projektowaniu układów automatyki
  • umiejętność czytania dokumentacji elektrycznej
  • samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań związanych z projektowaniem, programowaniem oraz uruchamianiem systemów automatyki
  • znajomość sterowników PLC Siemens S7
  • aktualne uprawnienia SEP do 1 kV
  • prawo jazdy kat. B
  • umiejętność pracy samodzielnej, jak i w zespole
  • otwartość, elastyczność, komunikatywność
  • entuzjazm, zaangażowanie, własna inicjatywa
  • bardzo dobra organizacja pracy
  • dyspozycyjność
  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego na poziomie bardzo dobrym w mowie i piśmie
Oferujemy:
  • pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • podnoszenie kwalifikacji zawodowych