Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier budowy ds. prób ciśnieniowych

JT S.A.

Lubuskie

26 dni temu

Ogłoszenie numer: 2479508, z dnia 2019-05-30

Miejsce pracy: budowy na terenie całego kraju.

JT S.A. poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: lubuskie

Opis stanowiska

  • przygotowywanie i opiniowanie dokumentacji technicznej
  • nadzór nad wykonywanymi próbami ciśnieniowymi i inspekcjami
  • nadzór nad podległymi pracownikami i sprzętem
  • wykonywanie obliczeń, raportów, sprawozdań

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne
  • biegła znajomość pakietu MS Office (szczególnie Excel)
  • prawo jazdy kat B
  • umiejętność analitycznego myślenia
  • umiejętność pracy w zespole
  • otwartość na zdobywanie nowych umiejętności i naukę
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej, zaangażowanie w wykonywane obowiązki
  • gotowość do częstych wyjazdów - miejscem wykonywania pracy są budowy na terenie całego kraju

Oferujemy

  • pracę w stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie i pewnego pracodawcę
  • możliwość rozwoju zawodowego
  • przyjazną atmosferę pracy
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • wynagrodzenie zależne od posiadanej wiedzy, doświadczenia i umiejętności
  • opiekę medyczną w prywatnej placówce

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Specjalista ds. dokumentacji technicznej zajmuje się przygotowywaniem oraz aktualizacją firmowej dokumentacji technicznej. Do jego obowiązków należy również kontakt ze zleceniodawcami i klientami oraz nadzór nad bazami danych, jak również uczestnictwo w procesie zarządzania informacjami o zmianach produktowych. Specjalista ds. dokumentacji technicznej ...
Specjalista ds. dokumentacji technicznej Praca Specjalista ds. dokumentacji technicznej

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (759)
Wałbrzych (61)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (271)
Toruń (157)
Lubelskie:
Lublin (255)
Chełm (52)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (70)
Nowy Sącz (90)
Mazowieckie:
Warszawa (2160)
Radom (187)
Płock (78)
Opolskie:
Opole (243)
Nysa (87)