Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Inżynier Budowy / Kierownik Robót,/ Kierownik Budowy

NIWA Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
4875 dni temu

Ogłoszenie numer: 127335, z dnia 2011-01-13

NIWA specjalizuje się w naprawie i konserwacji betonów metodą torkretowania, iniekcji i antykorozji betonów.

Miejsce pracy: pomorskie

Opis stanowiska

  • Kierowanie zespołem,
  • Kierowanie procesami technologicznymi na budowie,
  • Nadzór, koordynacja prac, zamówienia i zakupy, sprzedaż usług.
  • Praca na terenie całego kraju na budowach obiektów mostowych.

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy na budowie.
  • Umiejętność kierowania zespołem.

Oferujemy

  • Praca związana z torkretowaniem, iniekcją, antykorozją betonów.
  • Szczegółowe warunki zatrudnienia uzgadniane indywidualnie.

Wynagrodzenie

Od 4000 PLN