Inżynier budowy - kompleksowa obsługa prac związanych z modernizacją sklepów wielkopowierzchniowych

"ToMa" Tomasz Komorowski

Kujawsko-pomorskie

4 dni temu

Ogłoszenie numer: 2672406, z dnia 2019-09-11

Jesteśmy firmą z 8 letnim doświadczeniem w branży budowlanej.
Działamy na terenie całego kraju w zakresie wznoszenia obiektów budowlanych, rozbiórki budynków, przygotowania terenu pod budowę oraz wiele innych.

Firma Budowlana poszukuje inżyniera budowy do kompleksowej obsługi prac związanych z modernizacją i przebudową sklepów wielkopowierzchniowych na inwestycjach na terenie całego kraju.

Miejsce pracy: kujawsko-pomorskie

Opis stanowiska

  • Zamawianie materiałów dla potrzeb inwestycji
  • Koordynacja dostaw i ich odbiór
  • Współpraca z innymi wykonawcami
  • Nadzorowanie terminowości wykonywanych prac
  • Nadzorowanie prac związanych z budową

Wymagania

  • Wysoko rozwinięte umiejętności organizacji czasu pracy
  • Ukończona lub w trakcie szkoła wyższa na kierunku budownictwo / logistyka
  • Umiejętność czytania rysunków technicznych
  • Znajomość obsługi komputera (pakiet Office, Exel)

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w prężnie rozwijającej się firmie,
  • Umowę o pracę na pełny etat
  • Satysfakcjonujące środowisko pracy

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

Komorowski Tomasz

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy
Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Praca Inżynier Budowy