Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Budowy

Banimex

Kujawsko-pomorskie

22 dni temu

Przedsiębiorstwo Wielobranżowe „ BANIMEX” Sp. z o.o. jest firmą która zatrudnia ludzi potrafiących dzielić swoją pasję w dziedzinie budownictwa z zaangażowaniem w pracy zawodowej. Posiadamy zespół pracowników aktywnie patrzących na zadania firmy z więcej niż jednej perspektywy. Zasadniczym celem firmy wynikającym z jego strategii, jest umacnianie i rozwijanie pozycji w Polskiej branży budownictwa inżynieryjnego jako Generalny Wykonawca.

OFERTA PRACY

Miejsce pracy: Polska i zagranica

OPIS STANOWISKA:
  • współpraca z inwestorem, podwykonawcami, projektantami, inżynierami i zespołem pracowników
  • nadzór nad zgodnością wykonawstwa z dokumentacją obmiarową oraz kosztorysem
  • nadzór nad pracami wykonywanymi przez podwykonawców
  • bieżące rozwiązywanie problemów technicznych
  • współpraca z Kierownikiem Budowy
  • przygotowywanie procesów technologicznych
  • monitorowanie terminów dostaw i wykonywanych prac na budowie
  • prowadzenie harmonogramów dostaw i usług
  • monitorowanie kosztów i jakości wykonywanych prac
  • prowadzenie dokumentacji budowy
  • inwentaryzacja sprzętu i urządzeń na budowie
  • nadzór nad przestrzeganiem zasad BHP
  • koordynacja procesów logistycznych w obrębie budowy
  • udział w procesie rozliczania robót i przygotowywania dokumentacji odbioru robót
WYMAGANIA:
  • wykształcenie wyższe techniczne,
  • mile widziane doświadczenie na stanowisku Inżyniera Budowy robót mostowych
  • gotowość do pracy w delegacji
  • umiejętność zarządzania czasem pracy oraz ustalania priorytetów zadań
  • samodzielność i wysoki poziom zaangażowania w powierzone zadania
OFERUJEMY:
  • zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy na podstawie umowy o pracę,
  • niezbędne narzędzia do pracy,
  • udział w ciekawych przedsięwzięciach
  • możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającym się przedsiębiorstwie

Administratorem danych osobowych jest Przedsiębiorstwo Wielobranżowe BANIMEX Sp. z o.o. z siedzibą w Będzinie ul Energetyczna 10. Dane będą przetwarzane w celu przeprowadzenia rekrutacji, osobie, której dane dotyczą przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych oraz do ich poprawnia.

Na przesyłanych dokumentach prosimy o dopisanie klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb tej jak i przyszłych rekrutacji na podobne stanowisko zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.).”

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy