Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Budowy

MOLEWSKI Sp. z o.o.

Śląskie

18 dni temu

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • kontrola jakości i terminowości prowadzonych prac oraz przestrzegania przepisów bhp i ppoż. na powierzonym odcinku robót
  • prowadzenie racjonalnej gospodarki sprzętowo-materiałowej
  • koordynację i nadzór nad podległymi pracownikami, podwykonawcami
  • prowadzenie dokumentacji budów
  • wykonywanie przedmiarów robót i kosztorysów ofertowych w programie „NORMA” oraz „Excel”
  • wysyłanie zapytań ofertowych
  • sporządzanie obmiarów na podstawie dokumentacji projektowej
  • poszukiwanie firm podwykonawczych
  • współudział w procesie ofertowania – do momentu pozyskania kontraktu
  • sporządzanie wniosków materiałowych
Oczekiwania wobec kandydata:
  • wykształcenie kierunkowe (budownictwo lub inżynier środowiska)
  • zdolności organizacyjnych i umiejętności pracy w zespole
  • bardzo dobrej znajomości obsługi komputera i programów „NORMA” oraz MS Office
  • prawo jazdy kat. B
  • mile widziane doświadczenie w branży budowlanej na stanowisku inżynier budowy lub rozliczeniowiec
  • dyspozycyjność
Oferujemy:
  • zatrudnienie w rozwijającej się i nowocześnie zarządzanej firmie
  • stabilne warunki zatrudnienia
  • możliwość zdobycia doświadczenia i rozwoju zawodowego

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy

Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Inżynier Budowy Praca Inżynier Budowy

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (597)
Wałbrzych (58)
Legnica (113)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (240)
Toruń (125)
Lubelskie:
Lublin (220)
Chełm (31)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (792)
Tarnów (67)
Nowy Sącz (72)
Mazowieckie:
Warszawa (1888)
Radom (159)
Płock (70)
Opolskie:
Opole (206)
Nysa (61)