Inżynier budowy

ZUH MEGA-POL Daniel Podsiedlik

Śląskie

3 dni temu

ZUH "MEGA-POL" to prężnie rozwijająca się firma o ugruntowanej pozycji na rynku, specjalizująca się w wyburzeniach obiektów wraz z przygotowaniem terenu pod nową inwestycję, robotach ziemnych, demontażach oraz handlu złomem.
Więcej informacji o firmie: www.mega-pol.com

Miejsce pracy: woj. śląskie
Zadania:
  • Nadzór nad prowadzonymi pracami i pracownikami
  • Koordynowanie procesu realizacji prac w oparciu o wymagania kontraktu, dokumentację techniczną i harmonogram
  • Raportowanie o postępie robót
  • Prowadzenie negocjacji z potencjonalnymi podwykonawcami
  • Współpraca z przedstawicielami Inwestora
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne
  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Umiejętność organizacji pracy, szybkiego podejmowania decyzji i rozwiązywania problemów
  • Umiejętność obsługi MS Office
  • Prawo jazdy kat. B

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku

Poznaj

ZUH "MEGA-POL" Daniel Podsiedlik

Poznaj stanowisko: Inżynier Budowy
Specjalista Inżynier budowy to osoba, która planuje i projektuje obiekty budowlane, opracowuje technologię budowy, kontroluje i nadzoruje kolejne etapy budowy, kieruje budową obiektów budowlanych oraz bada i udoskonala konstrukcje całych budynków, albo ich fragmentów. Ze względu na różnorodność obiektów budowlanych istnieje szereg specjalności w tym zawodzie, np.: budowa mostów, ...
Praca Inżynier Budowy