Inżynier Budowy
Libud Tech Sp. z o.o. Sp. K.
Katowice, Knurów, Mysłowice
4 500 - 7 000 zł / mies. (w zal. od umowy)
specjalista (mid)
pełny etat
umowa o pracę / kontrakt B2B
2 dni temu

Ogłoszenie numer: 5584551, z dnia 2021-09-15

www.libud.com.pl

Miejsce pracy: śląskie / Katowice, Knurów, Mysłowice

Opis stanowiska

  • przygotowanie i organizacja budowy
  • opracowanie harmonogramów
  • zarządzanie pracą podległych brygad
  • przygotowywanie dokumentów wewnętrznych firmy zw. z prowadzeniem danej budowy
  • przygotowywanie obmiarów
  • kontrola jakości prac
  • kontrola dokumentacji technicznej
  • kontrola i nadzór nad prawidłową realizacją robót budowlanych
  • zamawianie materiałów budowlanych
  • uczestnictwo w odbiorach budowy
  • współpraca z kierownikiem budowy

Wymagania

  • inżynier budownictwa lądowego lub technik budownictwa
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • praca do 60 km od siedziby firmy (codzienne dojazdy służbowym samochodem)
  • dobra znajomość pakietu MS Office
  • umiejętność przedmiarowania
  • umiejętność pracy w zespole
  • prawo jazdy kat. B
  • dyspozycyjność

Oferujemy

  • umowę o pracę z atrakcyjnym wynagrodzeniem
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, samochód, komputer, i inne)
  • możliwość zawarcia umowy b2b

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

Poznaj

P.U.P.H "LIBUD"