Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Inżynier ds Sprzedaży - Sektor energetyczny

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce
mazowieckie, Warszawa - Cała Polska
praca stacjonarna
4876 dni temu
Omega Resource Group plc
ul. Fabryczna 16/22
00-446 Warszawa
tel.: 022 320 01 24
fax: 022 320 01 50
rekrutacja@omegaresource.pl
www.omegaresource.pl

Omega Resource Group plc S.A. Oddział w Polsce Omega Resource Group Plc (certyfikat nr 1595) jest brytyjską firmą rekrutacyjną posiadającą kilka oddziałów w Wielkiej Brytanii oraz polski oddział w Warszawie. Zajmujemy się rekrutacją specjalistów na stanowiska średniego oraz wyższego szczebla.

Miejsce pracy: Warszawa - Cała Polska
Nr Ref.: ISE/KXB

Zadania:

    - Realizacja planu sprzedaży - Pozyskiwanie nowych klientów z sektora energetycznego - Przygotowywanie ofert handlowych i technicznych - Wizytowanie klientów w dedykowanym obszarze lub przemyśle - Prezentacje nowych produktów i rozwiązań - Raportowanie do przełożonych

Wymagania:

    - Wykształcenie wyższe techniczne (elektronika, energoelektronika ) - Znajomość branży energetycznej - Techniczna znajomość systemów zasilania gwarantowanego UPS, - Dobra znajomość języków: angielskiego i / lub rosyjskiego - Gotowość do wyjazdów służbowych, - Zaangażowanie oraz chęć rozwoju

Oferujemy:

    - Praca w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku - Atrakcyjne wynagrodzenie - Szkolenia i kursy - Niezbędne narzędzia pracy - Pracy w profesjonalnym zespole

Kontakt:

W aplikacji prosimy zawrzeć klauzulę:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dnia 29.08.97, Dziennik Ustaw Nr 133 Poz. 883)