Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier ds. symulacji systemów bezpieczeństwa w zderzeniach czołowych

ZF Group

Małopolskie

11 dni temu

Lokalizacja: Częstochowa, woj. śląskie

Zadania na stanowisku:

Inżynier ds.symulacji systemów bezpieczeństwa w zderzeniach czołowych jest odpowiedzialny za modelowanie pasywnych systemów bezpieczeństwa (poduszek powietrznych oraz pasów bezpieczeństwa) w wirtualnym środowisku samochodu, a następnie optymalizowanie tego systemu w celu minimalizowania obrażeń pasażerów uzyskanych podczas zderzenia. Inżynier na tym stanowisku wykonuje symulacje komputerowe zgodnie z normami prawnymi i konsumenckimi (ECE R94, FMVSS 208, EuroNCAP, USNCAP, Trias, etc.) wykorzystując komercyjne oprogramowanie bazujące na różnych metodach obliczeniowych - głownie metodzie elementów skończonych.

Wymagania:
  • Ukończone studia w obszarze mechaniki, bio-mechaniki obrażeń, fizyki, lotnictwa lub budownictwa;
  • Bardzo dobra wiedza z zakresu zagadnień dynamicznych szybkozmiennych;
  • Ugruntowana wiedza z zakresu kinematyki/dynamiki ciał wieloczłonowych (MBD) oraz MES;
  • Umiejętność analitycznego myślenia, kreatywność i systematyczność;
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność formułowania kompleksowych wniosków;
  • Komunikatywność i chęć do doskonalenia umiejętności;
  • Mile widziane doświadczenie w pracy w jednym z pakietów MES: Ansys, Abaqus, LsDyna, PamCrash, Radioss , Madymo lub MSC Adams.
Oferujemy:
  • Kontakt z najnowszymi technologiami branży Automotive;
  • Praca w jednym z największych zespołów obliczeniowych w Polsce;
  • Doskonałą atmosferę oraz międzynarodowe środowisko pracy;
  • Pakiet relokacyjny;
  • Pakiet dodatkowych benefitów;
  • Prywatna opieka medyczna;
  • Elastyczne godziny pracy.

Prosimy o dopisanie klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Central Europe Talent Acquisition Center ZF Group, mające siedzibę przy ul. Słowackiego 33, 43-502 Czechowice-Dziedzice, Polska w celu prowadzenia przez administratora danych oraz podmioty z grupy ZF Group procesów rekrutacyjnych. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że realizacja celu przetwarzania moich danych osobowych może wymagać udostępnienia ich innym podmiotom. Oświadczam, że przyjmuję do wiadomości, że podanie przeze mnie danych osobowych w celu ich przetwarzania jest dobrowolne, przy czym ich niepodanie może uniemożliwić realizację celu przetwarzania. Oświadczam również, że przyjmuję do wiadomości, że mam prawo dostępu do treści moich danych osobowych i ich poprawiania."

Poznaj stanowisko: Inżynier

Inżynier, w rozumieniu edukacyjnym jest absolwentem wyższej uczelni technicznej. Jest to tytuł ukończenia studiów na politechnice, odpowiadający magistrowi. W rozumieniu zawodowym natomiast inżynier jest specjalistą jednego z odłamów inżynierii. Zawody inżynierskie są wyszczególnione w Rozporządzeniu Ministra Gospodarki i Pracy z dnia 8 grudnia 2004 roku w sprawie klasyfikacji zawodów i specjalności dla ...
Inżynier Praca Inżynier

Aplikujesz na ogłoszenie