Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier elektronik

DGT Sp. z o. o.

Straszyn k. Gdańska

96 dni temu

Firma DGT Sp. z o.o. od 26 lat wnosi aktywny wkład w rozwój telekomunikacji w Polsce. Uczestniczy w modernizacji łączności zarówno na rynku operatorów telekomunikacyjnych oraz  w przemyśle, biznesie i administracji.

Aktualnie poszukujemy kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Straszyn k. Gdańska
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe: elektronika lub pokrewne,
  • Znajomość techniki cyfrowej i analogowej,
  • Umiejętność projektowania urządzeń elektronicznych,
  • Umiejętność posługiwania się przyrządami pomiarowymi,
  • Znajomość języka angielskiego co najmniej na poziomie niezbędnym do sprawnego korzystania
    z dokumentacji technicznej,
Dodatkowymi atutami będą:
  • Umiejętność programowania w języku VHDL,
  • Znajomość programów wspomagających prace projektowe, np.: PCAD, Altium,
  • Znajomość układów programowalnych Altery,
  • Umiejętność projektowania obwodów PCB.
Zadania:
  • Projektowanie układów elektronicznych,
  • Planowanie i prowadzenie testów urządzeń prototypowych,
  • Tworzenie dokumentacji technicznej wyrobu.
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ustabilizowanej pozycji na rynku w biurze R&D,
  • Umowa o pracę,
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i zaangażowania w pracę,
  • Kontakt z najnowszymi technologiami,
  • Możliwość rozwoju zawodowego,
  • Możliwość udziału w realizacji projektów o zasięgu ogólnopolskim
    i międzynarodowym,
  • Karta MULTISPORT dla osób aktywnie spędzających czas.
Prosimy o dodanie klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29.08.1997r. o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity Dz. U. z 2016 r. poz. 922 z późn. zm.)."

Zastrzegając sobie prawo do skontaktowania się tylko z wybranymi kandydatami, z góry dziękujemy za wszystkie nadesłane aplikacje.

Poznaj stanowisko: Elektronik

Elektronik - osoba, która zajmuje się montażem, instalacją, konserwacją i naprawą sprzętu komputerowego oraz innych urządzeń elektronicznych. Elektronik jest człowiekiem wszechstronnym - zna się nie tylko na sprzęcie, ale też na jego oprogramowaniu. Zawód ten jest zawodem przyszłości, ponieważ elektronika ma szerokie zastosowanie w wielu dziedzinach życia. Elektronik jest potrzebny jako serwisant, sprzedawca, kontroler ...
Elektronik Praca Elektronik

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (808)
Wałbrzych (53)
Legnica (67)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (181)
Toruń (98)
Lubelskie:
Lublin (127)
Chełm (21)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (836)
Tarnów (45)
Nowy Sącz (38)
Mazowieckie:
Warszawa (1729)
Radom (70)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (119)
Nysa (19)