Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Tomaszowo
Inżynier elektronik

Compuspar Polska sp z.o.o
Tomaszowo
praca stacjonarna
5314 dni temu

Ogłoszenie numer: 82183, z dnia 2009-11-27

Międzynarodowa firma zajmująca się naprawą sprzętu elektronicznego

Miejsce pracy: Tomaszowo

Opis stanowiska

  • Wdrażanie nowych modeli do produkcji i napraw.
  • Analiza i rozwiązywanie problemów napraw oraz wsparcie techniczne dla poszczególnych działów

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne (inżynier elektroniki)
  • Wiedza teoretyczna i praktyczna z zakresu konstrukcji , produkcji oraz testowania elektroniki.
  • Praktyczna umiejętność administracji systemów Linux, Windows
  • Dobra znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • Wynagrodzenie adekwatne do osiągniętych celów i sukcesów
  • Możliwość rozwoju zawodowego w wielonarodowym środowisku