Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier / Kierownik Robót SRK

NES Global Talent

Małopolskie

136 dni temu

NES Global Talent jest firmą rekrutacyjną specjalizującą się w stanowiskach technicznych. 500 doświadczonych rekruterów NES wspiera Kandydatów i firmy w 28 krajach, z 45 biur w branżach: Energetyka, Budownictwo i Nieruchomości, Nafta i Gaz, Farmacja, IT, Produkcja.

Dla naszego klienta – lidera w zakresie automatyki kolejowej - poszukujemy osoby na stanowisko:

Obowiązki:
  • Realizacja robót zgodnie z wiedzą i sztuką budowlaną,
  • Koordynacja pracy podległego zespołu,
  • Zarządzanie harmonogramem inwestycji,
  • Planowanie potrzeb w zakresie sił i środków produkcji,
  • Współpraca z dostawcami i podwykonawcami robót.
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe - sterowanie ruchem kolejowym,
  • Mile widziane uprawnienia wykonawcze branży sterowania ruchem kolejowym bez ograniczeń,
  • Smodzielność oraz inicjatywa,
  • Odpowiedzialność za powierzone zadania.
Oferujemy:
  • Stabilne zatrudnienie na umowę o pracę na pełen etat,
  • Pakiet dodatkowych benefitów,
  • Możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego.

Poznaj stanowisko: Kierownik Kontraktu

Kierownik kontraktu jest osobą odpowiedzialną za realizację danego kontraktu, na każdym etapie jego realizacji. W praktyce przekłada się to głównie na nadzorowanie podległego sobie personelu oraz wszystkich podwykonawców zaangażowanych w wykonywanie założeń kontraktu. Jest to bardzo odpowiedzialne stanowisko; poza merytorycznym nadzorem zarządzanych jednostek, do przydzielonych kierownikowi obowiązków należy także ...
Kierownik Kontraktu Praca Kierownik Kontraktu