Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Pomorskie
Inżynier Konstruktor

TechniSat Sp. z o.o.
pomorskie, Siemianice k. Obornik Śląskich
praca stacjonarna
4831 dni temu

Grupa TechniSat jest wiodącym niemieckim przedsiębiorstwem w branży elektronicznej. Główna siedziba i centrala firmy znajduje się w Daun. Ponadto Grupa posiada zakłady produkcyjne w Dippach (Turyngia), Schöneck (Saksonia), Staßfurt (Saksonia-Anhalt) i od lipca 2006 r. również w Siemianicach k. Obornik Śląskich w Polsce. TechniSat jest znany z innowacyjnych produktów o wysokiej jakości. Należy do czołowych producentów: odbiorników dla telewizji cyfrowej, modułów CI CAM, telewizorów LCD HD oraz osprzętu instalacyjnego dla SMATV i CATV.

Do Działu Badań i Rozwoju w Siemianicach k. Obornik Śląskich firma TechniSat poszukuje wysoko zmotywowanych pracowników na stanowisko:

Miejsce pracy: Siemianice k. Obornik Śląskich
Nr Ref.: PIM

Zadania:
  • realizowanie prac konstrukcyjnych związanych z projektowaniem nowych produktów oraz zmianami konstrukcyjnymi w już istniejących wyrobach
  • inicjowanie działań usprawniających w zakresie jakości produktu, materiałów oraz kosztów wspierania rozwiązań problemów technicznych
  • tworzenie dokumentacji technicznej do projektów
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe (kierunek mechanika lub pokrewny)
  • co najmniej 2 lata doświadczenia w projektowaniu elementów z tworzyw sztucznych oraz obudów giętych z blachy
  • dobra znajomość programu Pro/ENGINEER
  • znajomość rysunku mechanicznego oraz doświadczenie w tworzeniu dokumentacji technicznej
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
Oferujemy:
  • wsparcie przy zmianie miejsca zamieszkania
  • system szkoleń wewnętrznych i zagranicznych (Niemcy)
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze organizacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy