Zobacz więcej ofert pracy

Inżynier Mechanik (offshore)

Globetek Sp. z o.o.
pomorskie
praca stacjonarna
1752 dni temu

Globetek jest międzynarodową agencją rekrutacyjną wyspecjalizowaną w usługach dla przedsiębiorstw sektora przemysłowego. Działając na globalnym rynku współpracuje z największymi korporacjami branży energetycznej, petrochemicznej, budowlanej, konstrukcyjnej czy produkcji i automatyki, pozyskując dla nich wykwalifikowaną kadrę i dostarczając zaawansowane rozwiązania HR.

Globetek Sp. z o.o. to firma świadcząca usługi w zakresie rekrutacji kadry inżynierskiej, menedżerskiej i specjalistów niższego szczebla dla polskich i międzynarodowych firm z branży energetycznej, petrochemicznej oraz budownictwa i produkcji przemysłowej. Dla naszego Klienta działającego w branży offshore poszukujemy kandydatów na stanowisko Inżynier Mechanik.

Zakres obowiązków:
  • Przegląd umowy/umów dotyczących projektu, oraz wymagań technicznych,
  • Przygotowanie dokumentacji dla danego pakietu mechanicznego,
  • Uczestnictwo we wstępnym wyborze dostawców (we współpracy z działem zakupów),
  • Przygotowanie zapytań ofertowych,
  • Opiniowanie ofert dotyczących dostarczenia urządzeń,
  • Przekazywanie specyfikacji technicznych dostawcom,
  • Konsultacje międzybranżowe,
  • Koordynacja współpracy z dostawcami i klientem na przestrzeni całego projektu,
  • Ocena dokumentacji technicznej przesłanej przez dostawcę,
  • Kontrola pakietu mechanicznego u dostawcy (FAT).
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe na kierunku Mechanika i budowa maszyn lub pokrewnym,
  • Bardzo dobra znajomość j. angielskiego,
  • Znajomość zasad pracy urządzeń, rodzai, konstrukcji mechanicznych, warunków procesu i materiałów: sprężarki, pompy, wymienniki ciepła, zbiorniki ciśnieniowe, różne typy zaworów, filtry powietrza/oleju,
  • Doświadczenie w pracy z klientem,
  • Doświadczenie w branży offshore będzie atutem,
  • Mile widziane doświadczenie w planowaniu projektów,
Oferujemy:
  • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • Możliwość rozwoju,
  • umowę o prace.