Najnowsze oferty pracy

Zobacz więcej ofert pracy

Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier mechanik z językiem angielskim (praca w serwisie mobilnym)

Trenkwalder Benefit Sp. z o.o.

Warmińsko-mazurskie

12 dni temu

Trenkwalder jest jednym z liderów w branży HR w Polsce, specjalizując się w rekrutacjach stałych, tymczasowych, outsourcingu i doradztwie personalnym. Trenkwalder należy do Grupy Trenkwalder International AG, która od ponad 30 lat świadczy usługi HR w 17 krajach Europy, wspierając Kandydatów i firmy w realizacji ich celów zawodowych i biznesowych.

Obecnie dla naszego klienta, firmy zagranicznej producenta maszyn i urządzeń dedykowanych dla sektora przemysłowego, poszukujemy osoby na stanowisko:

Nr ref.: MECH/POL/0619
Obowiązki:

Miejsce pracy: cała Polska

Obowiązki:

  • naprawa i konserwacja maszyn w firmach produkcyjnych (bezpośrednio u klienta - na terenie kraju),
  • kontakt z klientem bezpośredni i telefoniczny w celu udzielenia instrukcji naprawy maszyny,
  • serwis gwarancyjny, pogwarancyjny i konserwacje,
  • cykliczne uczestnictwo w szkoleniach (również w języku angielskim) celem stałego podnoszenia wiedzy i kwalifikacji,
  • uzupełnianie dokumentacji technicznej oraz raportowanie podejmowanych działań do przełożonego.
Wymagania:
  • ukończona szkoła techniczna z zakresu mechaniki i/lub mechatroniki,
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie (niezbędny do kontaktu z zagranicznymi oddziałami firmy),
  • dobra znajomość rysunków technicznych oraz zagadnień mechanicznych (weryfikowana podczas rozmowy bezpośredniej),
  • motywacja do wykonywania pracy mobilnej od poniedziałku do piątku (częste wyjazdów służbowe po kraju),
  • wysoko rozwinięte kompetencje interpersonalne oraz umiejętność pracy w zespole.
Oferujemy:
  • pracę w dużej i rozwiniętej organizacji o międzynarodowym kapitale.
  • stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę na pełen etat,
  • możliwość rozwoju kompetencji technicznych podczas pracy w ciekawych projektach uruchomienia maszyn o wysokim stopniu automatyzacji,
  • pracę w zespole bardzo kompetentnych specjalistów w branży oraz solidne wdrożenie w zakres obowiązków,
  • pakiet świadczeń dodatkowych.
Agencja zatrudnienia nr cert. 136.

Poznaj

Trenkwalder

Poznaj Trenkwalder Polska

Zajmujemy się łączeniem ludzi. Z nami znajdziesz pracę dopasowaną do Twoich wymagań, kompetencji i ambicji. Mamy do zaoferowania różne stanowiska: od praktykanckich i stażowych przez asystenckie i specjalistyczne po najwyższe posady kierownicze i dyrektorskie. Zatrudniamy zarówno do pracy tymczasowej, jak i na stałe. Jesteśmy blisko Ciebie. Masz nasze pełne wsparcie.

Od 2005 roku w Polsce, a od 30 lat na świecie łączymy świetnych pracowników z dobrymi pracodawcami. Jesteśmy synonimem najlepszych praktyk HR. Działamy kompleksowo, pomożemy Ci w codziennej pracy oraz kwestiach kadrowo-płacowych. Nie wiesz jeszcze z czym związać przyszłość? Porozmawiaj z naszym konsultantem. Chętnie pomożemy Ci z sukcesem wejść na rynek pracy, zaplanować karierę i znaleźć satysfakcjonującą posadę. W Polsce mamy ponad 40 biur - z łatwością nas znajdziesz.

Poznaj stanowisko: Mechanik

Zawód mechanik kojarzy się przede wszystkim z branżą samochodową, i faktycznie w niej stanowisko występuje najczęściej. W ogólnym jednak zarysie mechanikiem jest osoba zajmująca się wytwarzaniem, obsługą lub serwisowaniem różnego rodzaju urządzeń mechanicznych. Mechanicy specjalizują się w jednej z następujących dziedzin; sprzętowej, opartej na znajomości poszczególnych maszyn i urządzeń, ich obsłudze, ...
Mechanik Praca Mechanik