Inżynier Odlewnictwa CIśnieniowego

MASTER DIE CASTING SP. Z O. O.

Koszalin

37 dni temu

Master Die Casting Sp. z o. o. z polską siedzibą w Koszalinie to prężnie rozwijająca się międzynarodowa firma produkcyjna, działająca w branży metalurgicznej.

Aktualnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:

Miejsce pracy: Koszalin
TWOJE ZADANIA TO:
  • Udział w procesie projektowania wyrobu;
  • Przygotowanie dokumentacji technicznej projektu, w tym instrukcje technologiczne, stanowiskowe i formularze wspierające;
  • Analiza, wdrażanie i kontrola wymaganych przez klienta norm;
  • Uruchamianie i nadzór nad procesami produkcji: partii próbnych, nowych procesów oraz optymalizacje istniejących;
  • Raportowanie oraz dystrybuowanie danych działom współpracującym zgodnie z obowiązującym procesem wew.;
  • Rozwiązywanie systemowe bieżących problemów produkcyjnych;
  • Analiza wyrobów niezgodnych;
  • Podejmowanie zadań zmierzających do optymalizacji procesów;
  • Współpraca z dostawcami maszyn, urządzeń oraz materiałów produkcyjnych;
  • Przestrzeganie przepisów bhp i ppoż.
Jeśli masz:
  • Wykształcenie wyższe techniczne;
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku (in 5 lat).

Posiadasz wiedzę z zakresu:

  • Procesu odlewania ciśnieniowego stopów aluminium;
  • Budowy form odlewniczych;
  • Obsługi maszyn odlewniczych i urządzeń peryferyjnych;
  • Rysunku technicznego.

Potrafisz

  • Czytać dokumentację konstrukcyjną;
  • Tworzyć dokumentację technologiczną;
  • Dobrze organizować pracę.

Dodatkowo znasz

  • Programy takie jak: Solid Works, Microsoft Office;
  • Narzędzia do zarządzania projektami;
  • Język angielski na poziomie komunikatywnym.
CO OFERUJEMY:
  • Pracę w międzynarodowej firmie;
  • Atrakcyjne wynagrodzenie;
  • Świadczenia socjalne oraz prywatną opiekę medyczną;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenia zawodowego;
  • Przyjazną atmosferę pracy.
W aplikacji prosimy o zawarcie klauzuli:
Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z stawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z Przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE RODO).
Poznaj stanowisko: Inżynier Produkcji
Specjalista Inżynier Produkcji to osoba, która odpowiada za tworzenie i rozwój nowych linii montażowych/produkcyjnych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy m.in.: wdrażanie, monitorowanie i kontrola pakietu technicznego (określa metodę wytwarzania/ montażu), identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji, proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących zmiany w ...
Praca Inżynier Produkcji