Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier oprogramowania - C++(Software in the Loop)

ZF Group

Opolskie

48 dni temu

Lokalizacja: Częstochowa

W Centrum Inżynieryjnym w Częstochowie budujemy środowisko Software in the Loop (SIL) dla linii produktowej Driver Assistance Systems. Będziemy symulować systemy wizyjne, by przetestować nasze algorytmy i oprogramowanie wbudowane – systemy, które mają m.in. za zadanie rozpoznawanie znaków, świateł i obiektów na drodze. Środowisko będzie pisane w języku C++. Praca będzie wymagała zgłębienia wiedzy w dziedzinie inżynierii oprogramowania, algorytmów, wirtualizacji i symulacji. Jeśli chcesz wziąć udział w tym przedsięwzięciu – zapraszamy!

Twoje zadania w zespole projektowym:
  • Zbieranie wymagań i dzielenie ich na zadania;
  • Zrozumienie działania systemów wizyjnych w linii produktowej DAS;
  • Projektowanie architektury oprogramowania;
  • Rozwiązywanie problemów: optymalizacja algorytmów, wirtualizacja, symulacja oraz budowanie modeli;
  • Pisanie oprogramowania (bardziej back-end, ale mogą się zdarzyć zadania front-end’owe);
  • Organizowanie lub branie udziału w spotkaniach i szkoleniach.
Szukamy osób:
  • Z dobrą znajomością C++ (mile widziane doświadczenie w QT);
  • Architektoniczne i obiektowe podejście do wytwarzania oprogramowania;
  • Znajomość platformy ROS (Robot Operating System) będzie atutem;
  • Ze znajomością języka angielskiego;
  • Z umiejętnością komunikacji: zadawania pytań i dochodzenia do sedna sprawy.
Oferujemy:
  • Wsparcie finansowe przy relokacji do Częstochowy;
  • Doskonałą atmosferę i środowisko pracy;
  • Opiekę medyczną, kartę MyBenefit oraz pakiet socjalny;
  • Pracę zdalną oraz elastyczne godziny rozpoczęcia pracy;
  • Możliwość stałego podnoszenia swoich kwalifikacji w międzynarodowym środowisku;
  • Stabilne zatrudnienie oraz atrakcyjne warunki pracy.

Poznaj

ZF Group

Dlaczego warto?

ZF jest globalnym liderem w technologiach napędu, podwozia jak również aktywnych i pasywnych systemów bezpieczeństwa. W maju 2015 roku korporacja włączyła w swoje struktury TRW Automotive. Obecnie ZF jest jednym z największych dostawców branży Automotive na świecie.

Poznaj stanowisko: Specjalista ds. Oprogramowania

Specjalista do spraw oprogramowania jest osobą odpowiedzialną, w największym skrócie, za opracowywanie, wdrażanie i administrowanie oprogramowaniem komputerowym na terenie sieci informatycznej firmy lub instytucji. Praca specjalisty rozpoczyna się od analizy potrzeb firmy, w której został zatrudniony w kontekście systemu informatycznego, a następnie zaprojektowaniu odpowiedniego oprogramowania w odpowiedzi na te potrzeby. ...
Specjalista ds. Oprogramowania Praca Specjalista ds. Oprogramowania

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (861)
Wałbrzych (54)
Legnica (118)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (198)
Toruń (123)
Lubelskie:
Lublin (218)
Chełm (33)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (912)
Tarnów (57)
Nowy Sącz (41)
Mazowieckie:
Warszawa (2129)
Radom (168)
Płock (41)
Opolskie:
Opole (158)
Nysa (59)