Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier produkcji

KwangDuck Poland Sp. z o.o.

Tarnowskie Góry

98 dni temu

Ogłoszenie numer: 1903972, z dnia 2018-02-15

Firma Kwangduck Poland Sp. z o.o. z siedzibą w Tarnowskich Górach poszukuje:

Miejsce pracy: śląskie / Tarnowskie Góry

Opis stanowiska

  • Nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów produkcyjnych bieżąca kontrola i nadzór nad przebiegiem procesu produkcji;
  • Kontrola realizacji wymagań klienta (pakowanie, znakowanie, magazynowanie);
  • Tworzenie kompletnej dokumentacji do nowych projektów;
  • Tworzenie wzorów dokumentów produkcyjnych;
  • Sporządzanie i aktualizacja dokumentacji technologicznej;
  • Prowadzenie dokumentacji z wykonywanych prób technologicznych;
  • Tworzenie instrukcji pracy oraz instrukcji szkoleń stanowiskowych;
  • Inicjowanie, przygotowywanie i przeprowadzanie szkoleń podnoszących kwalifikacje pracowników produkcyjnych;
  • Kontrola oraz analiza produkcji i produktywności;
  • Tworzenie Action Planów i ich analiza;
  • Planowanie działań naprawczych, korygujących, zapobiegawczych;
  • Poszukiwanie rozwiązań ciągłej poprawy;
  • Optymalizacja procesów;
  • Rzetelne i terminowe raportowanie wewnętrzne.

Wymagania

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku, mile widziane w branży automotive;
  • Wykształcenie wyższe;
  • Zdolności organizacyjne i analityczne oraz kreatywność w rozwiązywaniu problemów;
  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego;
  • Umiejętność organizacji pracy w zespole;
  • Dyspozycyjność i kreatywność w rozwiązywaniu problemów.

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;
  • Możliwość rozwoju i doskonalenie zawodowego;
  • Pracę w miłej atmosferze;
  • Szkolenie pozwalające na szybką adaptację do nowych zadań;
  • Pracę w firmie dynamicznie rozwijającej się;
  • Pracę w pełnym wymiarze pracy (od poniedziałku do piątku).

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier Produkcji

Specjalista Inżynier Produkcji to osoba, która odpowiada za tworzenie i rozwój nowych linii montażowych/produkcyjnych. Do głównych obowiązków pracownika tego należy m.in.: wdrażanie, monitorowanie i kontrola pakietu technicznego (określa metodę wytwarzania/ montażu), identyfikowanie i analizowanie bieżących problemów z zakresu inżynierii produkcji, proponowanie i wdrażanie rozwiązań obejmujących ...
Inżynier Produkcji Praca Inżynier Produkcji