Inżynier Research and Development Elektrotechnika

Hays Poland

Okolice Krakowa

768 dni temu

Inżynier Research and Development Elektrotechnika
Okolice Krakowa
Inżynier Research and Development Elektrotechnika
Okolice Krakowa
Nr Ref.: 1072076

HAYS Poland jest firmą doradztwa personalnego, należącą do międzynarodowej grupy HAYS plc, notowanej na giełdzie w Londynie i największej firmy rekrutacyjnej w Wielkiej Brytanii.

Grupa posiada ponad 390 biur w 27 krajach na całym świecie, w których łącznie pracuje 8 300 specjalistów. Jest liderem w Europie Środkowej i Wschodniej, Azji, Ameryce Południowej, Australii, Nowej Zelandii, Chinach, Japonii, Hong Kongu i Kanadzie.


Naszym Klientem jest duża, prężnie rozwijająca się firma z branży automotive. W związku z rozbudową działu R&D, poszukujemy Kandydatów na stanowisko: Inżynier R&D w obszarze elektrotechniki.

Do zadań Kandydata zatrudnionego na tym stanowisku będzie należało koordynowanie działań w zakresie rozwoju nowych produktów, wprowadzanie modyfikacji do już istniejących wyrobów, walidacja produktów i komponentów oraz nadzorowanie testów. Ponadto Inżynier będzie odpowiedzialny za przygotowanie oraz aktualizację niezbędnych danych technicznych oraz komunikację z Klientem w obszarze zmian w produkcie.

W związku z potrzebami Klienta, poszukujemy zarówno osób z wieloletnim doświadczeniem na analogicznym stanowisku jak i chcących rozpocząć karierę w tym obszarze. Kluczowymi wymogami są: wyższe wykształcenie w obszarze Elektrotechniki/Elektroniki, bardzo dobra znajomość języka angielskiego, umiejętność pracy w grupie, nastawienie na realizację celów oraz otwartość na współpracę z Klientem.

Nasz Klient zapewnia pracę w pełnym wyzwań, międzynarodowym środowisku, możliwość rozwoju zawodowego oraz pakiet benefitów.

Osoby zainteresowane powyższą ofertą, prosimy o przesłanie swojej aplikacji w języku angielskim.
Prosimy o dopisanie następującej klauzuli „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w ofercie dla potrzeb procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.08.1997r., Dz. U. Nr 101, poz. 926 ze zm.”

Numer w rejestrze agencji zatrudnienia: 361

hays.pl


Poznaj stanowisko: Inżynier produktu

Inżynier produktu odpowiada za wprowadzanie na rynek nowych produktów. Osoba zatrudniona na tym stanowisku wdraża i testuje nowe koncepcje produktów/usług, które mogą wzmocnić rynkową pozycję firmy. Dlatego też do jego obowiązków należy bieżąca współpraca z projektantami, ekspertami i specjalistami produkcji. Często zajmuje się on również kalkulacją cenową nowych ...
Inżynier produktu Praca Inżynier produktu

Rekrutują z Praca.pl