Inżynier serwisowy sprzętu medycznego

P.P.H.U. BOR-POL

Opolskie

9 dni temu

Ogłoszenie numer: 3385802, z dnia 2020-05-22

PPHU BOR-POL

 

W P.P.H.U. BOR-POL wspieramy polską medycynę, dostarczając specjalistyczny i innowacyjny sprzęt diagnostyczny, medyczny i laboratoryjny. Już od ponad 20 lat nasze produkty ułatwiają lekarzom, laborantom, diagnostykom laboratoryjnym i weterynarzom codzienną pracę i pomagają pacjentom w całej Polsce.

 

Oferujemy certyfikowaną aparaturę i sprzęt czołowych producentów, takich jak BioSystems S.A., Nihon Kohden, Helena BioSciences, YD Diagnostics, nal von minden GmbH, Ultimed, Techlab, Resolution Biomedical, Nuova Aptaca, LP Italiana, Deltalab oraz PZ HTL S.A. Jesteśmy dystrybutorem tych marek. Dbamy też o bezpieczeństwo i wysoką jakość produktów, każdy z nich pozytywnie przeszedł badania oraz testy i posiada oznaczenie CE.


W ofercie firmy znajdują się wszystkie wyroby medyczne i diagnostyczne potrzebne w nowoczesnych szpitalach, klinikach, prywatnych gabinetach lekarskich, centrach medycznych, a nawet w punktach weterynaryjnych, na uczelniach wyższych i w przedsiębiorstwach produkcyjno-przemysłowych.

 

Poszukujemy kandydatów z wykształceniem o profilu elektronicznym lub elektrotechnicznym do pracy na stanowisku inżyniera serwisowego sprzętu medycznego na terenie Polski.

Inżynier serwisowy sprzętu medycznego

Miejsce pracy: opolskie

 

Wymagania

 • wykształcenie elektroniczne/elektrotechniczne;
 • język angielski w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację (warunek konieczny): pełne korzystanie ze szkoleń i dokumentacji technicznej;
 • prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu samochodu);
 • dyspozycyjność i gotowość do podróży służbowych;
 • chęć do pracy;
 • dbałość o szczegóły, dokładność;
 • umiejętność pracy w zespole oraz na samodzielnym stanowisku.

Oferujemy

 • interesującą pracę;
 • stabilne zatrudnienie w polskiej firmie, na podstawie umowy o pracę;
 • możliwość rozwoju zawodowego;
 • szkolenia zagraniczne oraz krajowe;
 • przyjazną atmosferę pracy;
 • niezbędne narzędzia pracy.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji za pomocą przycisku APLIKUJ TERAZ.

 

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez PPHU BOR-POL z siedzibą w Gliwicach zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182, 1662)".
Informujemy, że Administratorem danych jest PPHU BOR-POL z siedzibą w Gliwicach przy ul. Plac Jaśminu 2. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.

Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych w procesie rekrutacji.

Poznaj

P.P.H.U. BOR-POL

Poznaj stanowisko: Inżynier Serwisu 
Inżynier Serwisu to osoba odpowiedzialna za zapewnienie ogólnej obsługi maszyn, uruchomienie, rozruch i de-instalacje, naprawy i rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami zgodnie ze standardami danej firmy, uruchamianie i wdrażanie nowych projektów. Inżynier Serwisu musi posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe oraz doskonałą znajomość produktu. Osoba na ...
Praca Inżynier Serwisu