Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Serwisu – Ciśnieniowe Maszyny Odlewnicze

TBS Consulting

Warmińsko-mazurskie

135 dni temu

Dla międzynarodowego, renomowanego producenta maszyn do sektora przemysłowego poszukujemy osoby na stanowisko:

Zakres obowiązków:
  • Prowadzenie działań diagnostycznych i serwisowych w zakresie ciśnieniowych maszyn odlewniczych.
  • Instalacja wymienionych maszyn, prowadzenie szkoleń dla operatorów w zakresie prawidłowej obsługi i konserwacji urządzeń.
  • Prowadzenie dokumentacji technicznej.
  • Raportowanie o wynikach prowadzonych prac do bezpośredniego przełożonego.
  • Tworzenie raportów z realizowanych zadań (w języku angielskim).
Wymagania:
  • Doświadczenie na stanowisku związanym z obsługą techniczną ciśnieniowych maszyn odlewniczych lub innych instalacji związanych z hydrauliką: prasy przemysłowe, wtryskarki itp.
  • Gotowość do pracy mobilnej i częstych podróży służbowych w Polsce i Europie.
  • Wykształcenie wyższe-techniczne z obszaru budowy maszyn, mechaniki lub średnie-techniczne.
  • Wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
  • Bardzo dobra znajomość obsługi komputera.
Oferujemy:
  • Praca u międzynarodowego, renomowanego producenta, lidera w swojej branży.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie podstawowe, dodatkowo diety w ramach wyjazdów służbowych.
  • Samochód służbowy z możliwością korzystania w celach prywatnych.
  • Komputer, telefon i inne niezbędne narzędzia pracy.
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę.
  • Szkolenia zagraniczne.

Poznaj stanowisko: Inżynier Serwisu

Inżynier Serwisu to osoba odpowiedzialna za zapewnienie ogólnej obsługi maszyn, uruchomienie, rozruch i de-instalacje, naprawy i rozwiązywanie problemów związanych z urządzeniami zgodnie ze standardami danej firmy, uruchamianie i wdrażanie nowych projektów. Inżynier Serwisu musi posiadać wykształcenie wyższe kierunkowe oraz doskonałą znajomość produktu. Osoba na ...
Inżynier Serwisu Praca Inżynier Serwisu