Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Inżynier Spawalnik

PORR Polska S.A.

Małopolskie

166 dni temu

PORR S.A, jako część międzynarodowego koncernu PORR, realizuje swoją działalność operacyjną w ramach wyspecjalizowanych Oddziałów: Drogowego, Kolejowego, Kubaturowego Inżynieryjnego, Energetyki, Mostowego i Oddziału  w Norwegii. Dzięki połączeniu wiedzy i doświadczenia z wielu branż budownictwa jesteśmy w stanie zapewnić wszechstronny serwis, w pełni dopasowany do wymagań i potrzeb naszych klientów.

Obecnie poszukujemy osoby do pracy na stanowisku:

Opis stanowiska:
  • Nadzór nad robotami spawalniczymi oraz nad przestrzeganiem instrukcji technologicznych przez spawaczy
  • Współpraca z Inspektorem Nadzoru w zakresie robót spawalniczych
  • Koordynacja wykonywania badań nieniszczących na budowie
  • Kwalifikowanie technologii spawania na potrzeby realizowanych kontraktów
  • Analiza jakościowa i ilościowa wyników pracy grup spawalniczych oraz wyników z badań nieniszczących
  • Uczestnictwo w odbiorach robót oraz sporządzanie dokumentacji odbiorowej
Wymagania:
  • Wykształcenie wyższe techniczne (spawalnictwo, mechanika i budowa maszyn, materiałoznawstwo)
  • Min. 3 lata doświadczenia zawodowego
  • Certyfikat kompetencji Europejskiego/Międzynarodowego Inżyniera
  • Uprawnienia do badań wizualnych – VT2
  • Kluczowe kompetencje:
    - zaangażowanie, sumienność
    - praca w zespole
    - dobra organizacja własnej pracy
Oferujemy:
  • Pracę w międzynarodowej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Interesujący zakres obowiązków dający możliwość rozwoju zawodowego
  • Bogaty pakiet świadczeń socjalnych, m.in. Multisport, MyBenefit oraz opieka medyczna

Prosimy o załączenie do aplikacji następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy przez firmę PORR S.A., dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.1997 o Ochronie Danych Osobowych Dz. U. z 2002 r. Nr 133, poz. 883 z póź. zm.)".

Zastrzegamy sobie prawo do odpowiadania tylko na wybrane oferty.

Poznaj stanowisko: Inżynier Spawania

Inżynier spawania, inaczej inżynier spawalnik, to osoba odpowiedzialna za realizowanie i organizowanie prac spawalniczych w miejscu jego zatrudnienia. Jako specjalista w tym zakresie inżynier opracowuje i wdraża nowe technologie miejsca pracy, weryfikuje jakość realizowanych prac i ich zgodność z przewidzianym wcześniej harmonogramem i wytycznymi technicznymi. Osoba zatrudniona na tym stanowisku koordynuje i nadzoruje prace zespołu ...
Inżynier Spawania Praca Inżynier Spawania

Szukaj pracy według:

Dolnośląskie:
Wrocław (694)
Wałbrzych (45)
Legnica (64)
Kujawsko-pomorskie:
Bydgoszcz (159)
Toruń (77)
Lubelskie:
Lublin (114)
Chełm (15)
Lubuskie:
Łódzkie:
Małopolskie:
Kraków (890)
Tarnów (30)
Nowy Sącz (35)
Mazowieckie:
Warszawa (1845)
Radom (59)
Płock (37)
Opolskie:
Opole (121)
Nysa (19)