Inżynier Sprzedaży mikroskopy analityczne

TBS Consulting

Bydgoszcz

35 dni temu

Dla naszego Klienta, globalnego producenta zaawansowanych mikroskopów analitycznych, poszukujemy osoby na stanowisko
Miejsce pracy: Bydgoszcz

Zakres obowiązków:
  • Doradztwo techniczne w zakresie mikroskopów konfokalnych, analizatorów biologicznych oraz rozwiązań aplikacyjnych, powiązanych z wymienionymi urządzeniami.
  • Utrzymywanie długofalowych relacji z laboratoriami oraz instytucjami naukowymi w całej Polsce.
  • Tworzenie zaawansowanych ofert techniczno-handlowych.
  • Prowadzenie szkoleń w zakresie wykorzystania możliwości oferowanych urządzeń.
  • Udział w targach i innych imprezach branżowych.
Wymagania:
  • Doświadczenie w sprzedaży rozwiązań dla sektora laboratoryjnego i naukowego w zakresie analitycznych mikroskopów konfokalnych, analizatorów biologicznych i zaawansowanych spektrometrów.
  • Gotowość do podróży służbowych na obszarze całej Polski.
  • Komunikatywność, łatwość w nawiązywaniu i utrzymywaniu relacji biznesowych ze środowiskiem naukowym.
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie umożliwiającym swobodną komunikację.
Oferujemy:
  • Zatrudnienie w oparciu o Umowę o pracę w firmie będącej producentem urządzeń i jednym z liderów w swojej branży.
  • Bardzo atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia.
  • Szkolenia wdrażające i produktowe.
  • Wszelkie narzędzia pracy, w tym samochód służbowy, komputer, telefon, tablet.
Poznaj stanowisko: Inżynier ds. Sprzedaży
Inżynier ds. sprzedaży - to tzw. pracownik wsparcia technicznego sprzedaży. Pracownik ten zajmuje się zaawansowanymi naukowo i technologicznie produktami - doradza klientom w jaki sposób najlepiej wykorzystać produktów lub usługę. Do głównych obowiązków osoby na tym stanowisku należy, m.in.: pozyskiwanie nowych klientów, budowanie długotrwałych relacji z klientami, rozwijanie rynku odbiorców na ...
Praca Inżynier ds. Sprzedaży