Zobacz więcej ofert pracy

INŻYNIER SPRZEDAŻY

DEMAG Plastics Group Sp. z o.o.
Bydgoszcz
praca stacjonarna
5539 dni temu

Ogłoszenie numer: 60314, z dnia 2009-03-19

Demag Plastics Group Sp. z o.o.,przedstawiciel w Polsce niemieckiego producenta wysokoprecyzyjnych wtryskarek do przetwórstwa tworzyw sztucznych, należący do japońskiej grupy Sumitomo Heavy Industries, poszukuje kandydata na stanowisko:

Miejsce pracy: Bydgoszcz

Opis stanowiska

Osoba zatrudniona na tym stanowisku odpowiedzialna będzie za aktywne pozyskiwanie nowych i obsługę dotychczasowych klientów na podległym terenie, przygotowywanie ofert, kreowanie wizerunku firmy na rynku i realizowanie planu sprzedaży.

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe o kierunku technicznym
  • Znajomość rynku przetwórstwa tworzyw sztucznych
  • Łatwość nawiązywania kontaktów i zdolności negocjacyjne
  • Dyspozycyjność
  • Komunikatywna znajomość j.angielskiego

Oferujemy

  • Ciekawą pracę w rozwijającej się branży
  • Umowę o pracę lub do uzgodnienia
  • Stałe wynagrodzenie miesięczne + prowizja
  • Narzędzia pracy (samochód służbowy, telefon, laptop)