Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie
Inżynier Wdrożeń (FMEA)

TechniSat Digital
lubuskie, Siemianice k. Wrocławia
praca stacjonarna
4669 dni temu

Grupa TechniSat jest wiodącym niemieckim przedsiębiorstwem w branży elektronicznej. Główna siedziba i centrala firmy znajduje się w Daun. Ponadto Grupa posiada zakłady produkcyjne w Dippach (Turyngia), Schöneck (Saksonia), Staßfurt (Saksonia-Anhalt) i od lipca 2006 r. również w Siemianicach k. Obornik Śląskich w Polsce. TechniSat jest znany z innowacyjnych produktów o wysokiej jakości. Należy do czołowych producentów: odbiorników dla telewizji cyfrowej, modułów CI CAM, telewizorów LCD HD oraz osprzętu instalacyjnego dla SMATV i CATV.

Do Działu Wdrożeń i Technologii firma TechniSat poszukuje wykwalifikowanego pracownika na stanowisko:

Miejsce pracy: Siemianice k. Wrocławia
Nr Ref.: PPM

Zadania:
  • planowanie, wdrażanie oraz kontrola projektów
  • organizowanie i nadzorowanie planów inwestycyjnych projektów
  • prowadzenie FMEA
  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji projektów
  • organizowanie i prowadzenie spotkań projektowych oraz przeglądów
  • organizowanie, kierowanie realizacją i oceną serii próbnych podczas trwania faz rozwojowych
  • współpraca z Działem Badawczo-Rozwojowym oraz z klientami zewnętrznymi
Wymagania:
  • wykształcenie wyższe techniczne (kierunek elektronika lub elektrotechnika)
  • dobra znajomość języka niemieckiego
  • doświadczenie w elektronicznej firmie produkcyjnej
  • doświadczenie w zarządzaniu projektami jako szef grupy projektowej
  • znajomość obsługi programów jakościowych w procesie rozwojowym (FMEA)
  • zdolność analitycznego myślenia, samodzielność, komunikatywność
Oferujemy:
  • stabilne zatrudnienie w międzynarodowej strukturze organizacyjnej o ugruntowanej pozycji na rynku
  • przyjazną atmosferę oraz dobre warunki pracy
  • bogaty pakiet socjalny
Prosimy o dopisanie klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych przy realizacji procesu rekrutacji zgodnie z Ustawą z dn. 29.08.97 o Ochronie Danych Osobowych (DZ.U. nr 133, poz. 883)