Zobacz więcej ofert pracy

iOS Tech Lead / Senior Developer

iRekruter Sp. z o.o.
zachodniopomorskie
starszy specjalista (senior)
kontrakt B2B
praca zdalna
903 dni temu

iRekruter to inteligentna, innowacyjna, w pełni automatyczna platforma rekrutacyjna w fazie projektowania i implementacji i jednocześnie spółka z polskim kapitałem, specjalizująca się w rekrutacji kadr dla branży IT. Naszą misją jest zapewnienie specjalistycznych kadr w zawodach informatycznych.

Miejsce pracy: woj. zachodniopomorskie
Nr ref.: BWLS
Zadania:
  • budowa i rozwój aplikacji mobilnej w oparciu o architekturę VIPER
  • podjęcie współodpowiedzialności za budowę zespołu (3-6 osób) oraz zwiększenie kompetencji członków zespołu
  • kontakt z klientem
  • projektowanie rozwiązań we współpracy z innymi zespołami deweloperskimi oraz działem IT klienta
  • odpowiedzialność za delivery w ramach obszaru technologicznego
  • analizowanie błędów i wprowadzanie poprawek w kodzie
  • tworzenie i aktualizacja dokumentacji technicznej

Wymagania:
  • doświadczenie w roli Tech Leada iOS, w tym: wdrażanie dobrych wzorców, code review, dzielenie się wiedzą w zespole, proponowanie i podejmowanie decyzji technicznych, wraz z rozumieniem ich wpływu na projekt i zespół;
  • doświadczenie developerskie na poziomie minimum 5 lat;
  • udział w co najmniej 3 projektach w roli iOS Developera;
  • technologie:
    o Objective-C
    o VIPER,
    o XCTest
    o Nimble/Quick
    o iOSSnapshotTestCase
    o Inne: PostgreSQL, RabbitMQ, Docker, API/REST,

mile widziana znajomość:

  • Azure Devops, Gradle/Maven, praca w złożonym środowisku zintegrowanym, Kubernetes;
  • znajomość wzorców projektowych i zagadnień integracji systemów

Oferujemy:
  • sodługoterminowy projekt dla dużej sieci retailowej, która rozpoczęła transformację cyfrową;
  • praca w zespołach scrumowych, łączonych z pracownikami klienta. Stawiamy na pracę zespołową, z naciskiem na samoorganizację zespołu;
  • współpraca z doświadczonymi UX Designerami, Analitykami, Architektami, Programistami oraz Testerami dedykowanymi do projektów;
  • aktualnie 100% praca zdalna, docelowy model współpracy do indywidualnego ustalenia, możliwe długofalowe zastosowanie modelu zdalnego, hybrydowego lub pracy w siedzibie