Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

JavaScript Front End Developer (ReactJs, React-Native)

B3 kinetics

Warmińsko-mazurskie

13 dni temu

Ogłoszenie numer: 2382163, z dnia 2019-04-08

Firma B3 kinetics zapewnia oprogramowanie i rozwiązania technologiczne przedsiębiorstwom  i firmom startowym. Szukamy osoby ambitnej której pasją jest budowanie kreatywnych i użytecznych rozwiązań oprogramowania wykorzystujących najnowsze technologię.

Miejsce pracy: warmińsko-mazurskie

Opis stanowiska

Ekscytująca okazja aby dołączyć do zespołu projektowego innowacyjnej firmy. Wybrany kandydat musi posiadać wiedzę z zakresu metodologii tworzenia oprogramowania, rozumieć techniki programowanie struktury i czuć się komfortowo w środowiskach rozwoju małego zespołu.

Obowiązki:

  • Wspólpraca z zespołem aby zrozumieć, scharakteryzować i przetłumaczyć strukturę i
  • Wymagania na bardziej techniczny język
  • Kodowanie i wykonywanie testów jednostkowych aby zapewnić wysoką jakość
  • Organizowanie harmonogramu i raportu pracy

Wymagania

  • Doświadczenie w JavaScript
  • Co najmniej 5-letnie doświadczenie jako programista
  • Minimum dwa lata doświadczenia w tworzeniu oprogramowania w JavaScript (ReactJS i React-Native)
  • Wykształcenie wyższe o specjalizacji informatyka lub pokrewna dziedzina
  • Znajomość Golang i Php jest plusem
  • Doświadczenie w pracy ze zdalnymi źródłami danych bibliotekami webowych i API innych firm
  • Znajomość krajobrazu mobilnego, architektury, trendów oraz nowopowstających technologii
  • Zdolność do wykonywania wielu zadań i dbałość o szczegóły
  • Umiejętność analizy i rozwiązywania problemów

Oferujemy

  • Praca zdalna
  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie w zależności od poziomu doświadczenia

Wynagrodzenie

Od 15000 do 20000 PLN

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji w języku polskim i angielskim za pomocą przycisku: "APLIKUJ TERAZ".

Poznaj

B3 kinetics

B3 kinetics provide software and technology solutions to entrepreneurs  and startup companies. The candidate should be ambitious and passionate about building intuitive, creative and useful software solutions using the latest technology.

Poznaj stanowisko: Programista JavaScript

Osoba pracująca na tym stanowisku zajmuje się tworzeniem oprogramowania z użyciem JavaScript (zazwyczaj w zespole projektowym). Do jego zadań należy również podnoszenie jakości stworzonych już aplikacji. Kandydat do pracy na stanowisku programisty JavaScript powinien legitymować się ukończeniem studiów wyższych (informatycznych lub pokrewnych). Ważne jest również ...
Programista JavaScript Praca Programista JavaScript

Aplikujesz na ogłoszenie

Załącz pliki do aplikacji

- Wymagane pola

Administratorem danych osobowych jest B3 kinetics.