Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Małopolskie
Junior Account, Account, Senior Account,

Supremum Group
małopolskie, Kraków, Warszawa
praca stacjonarna
6398 dni temu

Ogłoszenie numer: 23869, z dnia 2006-10-30

www.supremum.pl

Miejsce pracy: małopolskie, Kraków, Warszawa

Nr Ref.: JA/10/06; A/10/06; SA/10/06;

Opis stanowiska

Do zakresu obowiązków osoby na tym stanowisku będzie stała współpraca pomiędzy zespołem a klientami agencji, obsługa bieżących zleceń, kontraktów, czynne pozyskiwanie kontaktów biznesowych, uczestnictwo i reprezentacja firmy podczas targów, konferencji, imprez

Wymagania

• minimum roczne doświadczenie na stanowisku oraz udokumentowana baza kontaktów • znajomość rynku reklamowego (ATL,BTL) • znajomość procesu produkcyjnego (DRUK, ZDJECIA, MULTIMEDIA, INTERNET) • umiejetnosc pracy pod presją czasu • komunikatywność i otwartość na kontakty z ludźmi • umiejętności negocjacyjne • biegła znajomość pakietu MS Office

Oferujemy

• Stałą pracę w młodym, dynamicznym zespole • Atrakcyjne warunki zatrudnienia • Duże możliwości rozwoju zawodowego