Junior It Helpdesk [rekrutacja online]

QLOC S.A.

Warszawa - ul. Krakowiaków 36.

50 dni temu

W QLOC od lat pomagamy twórcom i wydawcom gier. Dbamy o to, żeby powierzone nam zadania były wykonane jak najlepiej i na czas. Dzięki temu nasi partnerzy mogą skupić się na dostarczaniu graczom wyjątkowych przeżyć.

 

Jesteśmy znani na świecie z wysokiej klasy portów gier wideo, ale specjalizujemy się nie tylko w tej dziedzinie. QLOC to więcej niż zespół wybitnych programistów. Nasza ekipa składa się z ponad 350 osób, które świetnie znają się na developmencie, testowaniu i lokalizowaniu gier. Zapewniamy naszym klientom również testy funkcjonalne, lokalizacyjne, testy kompatybilności i certyfikacyjne. Tłumaczymy gry na ponad 30 języków. Oferujemy usługi z zakresu co-developmentu oraz remasteringu. Hall of fame? Dragon's Dogma: Dark Arisen (port PC, PS4, XB1, Switch), seria Devil May Cry (port XB1 i PS4), Resident Evil 4 i 6 (port PC), RiME (port PC i XB1), Dark Souls Remastered (PC, XB1, PS4), Hitman (co-dev), Tales of Vesperia: Definitive Edition (remaster PC, PS4, XB1, Switch), Hellblade: Senua's Sacrifice (port Switch), Mortal Kombat 11 (port PC) – i wiele, wiele innych.

 

Obecnie do naszego biura w Warszawie poszukujemy osoby na stanowisko:

Junior It Helpdesk [rekrutacja online]
Miejsce pracy: Warszawa - ul. Krakowiaków 36.

 

Osoba pracująca na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
 • Instalację, reinstalację, aktualizację oraz naprawę sprzętu i oprogramowania.
 • Diagnozowanie i naprawę usterek systemów komputerowych oraz aplikacji podczas testów oprogramowania.
 • Świadczenie usług wsparcia technicznego dla pracowników firmy, poprzez pomoc osobistą, telefoniczną lub e-mail dla dynamicznie zmieniającego się środowiska testowanego oprogramowania.
 • Opiekę techniczną nad sprzętem IT.
 • Zakup oraz ewidencję sprzętu IT.
 • Przygotowywanie stanowisk pracy dla nowych pracowników firmy.
 • Sporządzanie raportów dla przełożonych.
Wymagania:
 • Bardzo dobra znajomość systemów Microsoft Windows 7/8/10 oraz pakietu MS Office na poziomie konfiguracji i rozwiązywania problemów.
 • Znajomość pracy w środowisku domenowym.
 • Bardzo dobra znajomość budowy i działania sprzętu komputerowego.
 • Samodzielność, sumienność, skrupulatność, odpowiedzialność i systematyczność.
 • Umiejętność pracy pod presją czasu.
 • Komunikatywność i umiejętność współpracy w zespole.
 • Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.
 • Otwartość i gotowość do ciągłej nauki oraz podnoszenia kwalifikacji.
Dodatkowymi atutami będą:
 • Umiejętność rozwiązywania problemów z grami video (PC, konsole).
 • Wykształcenie wyższe kierunkowe (lub w trakcie studiów).
 • Doświadczenie na podobnym stanowisku.
Oferujemy:
 • Umowę o pracę na pełen etat lub kontrakt B2B.
 • Pracę zmianową w godzinach 7-23 (do uzgodnienia).
 • Codzienny kontakt z najnowszymi technologiami i najwyższej klasy sprzętem komputerowym.
 • Możliwość poszerzenia swoich kwalifikacji poprzez zdobycie oficjalnych certyfikatów firmy Microsoft.
 • Współfinansowanie pakietu Multisport z dostępem do najlepszych obiektów sportowych, po okresie próbnym.
 • Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej Enel-Med, po okresie próbnym.
 • Miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu.
 • Pracę w młodym, sympatycznym zespole.
 • Smaczną kawę, świeże soki i owoce w biurze.
 • Lekcje języka angielskiego lub japońskiego.

Zgodnie z art. 13 ust. 1 i ust. 2 Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (dalej: „Rozporządzenie”) informujemy, iż:


1. Administratorem Pani/Pana danych osobowych jest spółka QLOC S.A. z siedzibą w Warszawie, ul. Krakowiaków 36, 02-255 Warszawa.


2. Kontakt z inspektorem ochrony danych QLOC S.A. jest możliwy za pośrednictwem poczty elektronicznej na adres iod@q-loc.com.


3. Pani/Pana dane osobowe przetwarzane będą w celu przeprowadzenia procesu rekrutacji na podstawie Pani/Pana zgody na ich przetwarzanie przez QLOC S.A. Podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust 1 pkt a) Rozporządzenia.


4. Kategorie danych osobowych, które będą przetwarzane przez QLOC S.A., to: Pani/Pana imię, nazwisko, numer telefonu, adres e-mail, adres zamieszkania, wykształcenie, doświadczenie zawodowe, umiejętności.


5. Pani/Pana dane osobowe będą udostępniane następującym podmiotom:

a. Zewnętrznym dostawcom usług, którzy udostępniają QLOC S.A. narzędzia do komunikacji wewnętrznej oraz wewnętrznego dzielenia się danymi;

b. Zewnętrznym dostawcom usług, wspierającym QLOC S.A. w kwestiach prawnych, podatkowych, księgowych, czy audytach.

c. Zewnętrznym dostawcom usług, którzy pomagają zarządzać komunikacją email;


6. Nie przekazujemy Pani/Pana danych osobowych poza Europejski Obszar Gospodarczy.


7. Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane przez okres 3 lat.


8. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, żądania ograniczenia ich przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu wobec ich przetwarzania, prawo do cofnięcia zgody na przetwarzanie w dowolnym momencie, co pozostaje bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem.


9. Wszelkie żądania należy zgłaszać na adres iod@q-loc.com. Konsekwencją cofnięcia zgody na przetwarzanie danych osobowych będzie brak możliwości przeprowadzenia procesu rekrutacyjnego.


10. Ma Pani/Pan prawo wniesienia skargi do UODO, gdy uzna Pani/Pan, iż przetwarzanie danych osobowych Pani/Pana dotyczących narusza przepisy Rozporządzenia.

11. Podanie przez Panią/Pana danych osobowych jest dobrowolne, jednakże jest warunkiem umownym Pani/Pana udziału w procesie rekrutacji prowadzonej przez QLOC S.A. W konsekwencji odmowa zgody na przetwarzanie Pani/Pana danych osobowych przez QLOC S.A. skutkować będzie brakiem możliwości Pani/Pana udziału w tym procesie.


12. W celu zachowania Pani/Pana CV w naszej bazie, należy umieścić dodatkowo w CV następującą zgodę: „Zgadzam się na przetwarzanie przez QLOC S.A. danych osobowych zawartych w moim zgłoszeniu rekrutacyjnym dla celów przyszłych rekrutacji”.

Poznaj

QLOC S.A.

Dlaczego warto?

W QLOC od lat pomagamy twórcom i wydawcom gier. Dbamy o to, żeby powierzone nam zadania były wykonane jak najlepiej i zawsze na czas. Dzięki temu nasi partnerzy mogą skupić się na zapewnianiu graczom wyjątkowych przeżyć.

Jesteśmy znani na świecie z wysokiej klasy portów gier wideo, ale specjalizujemy się nie tylko w tej dziedzinie. QLOC to więcej niż zespół wybitnych programistów. Naszą ekipę tworzy ponad 400 osób, które świetnie znają się na developmencie, testowaniu i lokalizowaniu gier.

Zapewniamy klientom usługi z zakresu co-developmentu oraz produkcji remasterów i portów; przeprowadzamy testy: kompatybilności, funkcjonalne, lokalizacyjne i certyfikacyjne. Ponadto tłumaczymy i lokalizujemy gry na ponad 30 języków.

Współpracujemy z wiodącymi studiami i wydawcami gier wideo z całego świata. Do najsłynniejszych produkcji, nad którymi pracowaliśmy, należą między innymi: Dragon’s Dogma: Dark Arisen, Injustice 2, Dark Souls: Remastered, Hitman, Tales of Vesperia, Hellblade: Senua’s Sacrifice, Yakuza Kiwami 2, Metro Exodus, Mortal Kombat 11, Cyberpunk 2077 i wiele, wiele innych.

Proces rekrutacji

Krokprzesłanie CV
Krokrozmowa telefoniczna
Krokspotkanie w biurze
Krokdecyzja o zatrudnieniu
Krokpowitanie w zespole QLOC
Poznaj stanowisko: Pracownik help desk 
Praca na stanowisku pracownik help desk związana jest z obsługą klienta (zarówno połączeń przychodzących, jak i wychodzących). Do codziennych obowiązków zatrudnionej osoby należy odpowiadanie na zapytania klientów, wsparcie serwisowe, instalowanie sieci telefonicznych i komputerowych. Osoba pracująca na stanowisku pracownik help desk musi posiadać wykształcenie ...
Praca Pracownik help desk