Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Junior Search Planner

Starcom sp. z o.o.
mazowieckie
praca stacjonarna
5759 dni temu

Ogłoszenie numer: 47361, z dnia 2008-07-29

Starcom, jest oddziałem największej w świecie sieci domów mediowych. Istnieje na polskim rynku już od ponad 15 lat. Wywodzi się z najbardziej znanej na świecie agencji reklamowej Leo Burnett. Starcom jest liderem w branży domów mediowych, wyróżniany wielokrotnie szeregiem nagród w tym „Najbardziej podziwianym dom mediowy dekady” przyznany przez magazyn Impactor i Rzeczpospolita. Więcej na: www.nextinnovation.pl i www.starcom.com.pl Starcom poszukuje pracownika do działu Next Search, który zajmuje się reklamą w wyszukiwarkach (np. Google)

Miejsce pracy: mazowieckie

Opis stanowiska

Osoba na tym stanowisku będzie odpowiedzialna za:
  • planowanie i realizacje kampanii w wyszukiwarkach,
  • kontakty z klientami,
  • raportowanie

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (absolwenci, lub studenci 5 roku)
  • bardzo dobra znajomość języka angielskiego
  • bardzo dobra umiejętność obsługi komputera
  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów – śmiałość, luźne usposobienie
  • analityczne myślenie
  • dokładność
Mile widziane:
  • doświadczenie w realizacji kampanii SEM/SEO
  • znajomość: Google Analytics, Atlas Search
  • certyfikat GAP

Oferujemy

  • pracę w dużej i stabilnej firmie
  • możliwość szybkiego rozwoju
  • szkolenia
  • bezpośredni dostęp do nowości w branży
  • atrakcyjne wynagrodzenie