Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Junior Software Developer .NET/C#

Nigel Frank International

Małopolskie

104 dni temu

Nasz Klient, złoty partner Microsoft, laureat wielu nagród wyróżniających jakość ich rozwiązań, poszukuje utalentowanych .NET Developerów, z doświadczaniem 1-2 lata  do swojego nowo utworzonego zespołu, przy pracy nad nowym projektem, gdzie cały czas będą rozwijane nowe funkcjonalności  produktu.

Jeśli liczy się dla Ciebie jakość pisanego kodu, indywidualne podejście do pracownika, bardzo dobra organizacja pracy, perspektywy na rozwój kariery, szkolenia poparte certyfikatami Microsoft a przede wszystkim praca w zespole doświadczonych specjalistów, to jest właśnie praca dla Ciebie

Twoje obowiązki

  • tworzenie Framework dla implementacji systemów
  • programowanie z wykorzystaniem C#.Net
  • implementację warstwy raportowej z wykorzystaniem SQL Reporting Services

O Tobie

  • posiadasz doświadczenie komercyjne z wykorzystaniem .NET
  • masz dobre umiejętności programowania w języku C#
  • posiadasz znajomość Visual Studio
  • potrafisz stosować wzorce projektowe
  • umiesz efektywnie pracować w zespole
  • nie boisz się podejmować własnej inicjatywy
  • znasz język angielski w stopniu komunikatywnym

Nasz Klient oferuje:

  • umowę o pracę
  • karta multi sport, ubezpieczanie prywatne, prywatna opieka medyczna
  • praca przy ciekawych projektach  z wykorzystaniem najnowszych technologii
  • pracę z ciekawymi ludźmi w dobrej atmosferze

Poznaj

Poznaj stanowisko: Inżynier Systemu

Inżynier systemów zajmuje się opracowywaniem nowych systemów i sieci informatycznych oraz późniejszym wrażeniem tych rozwiązań u klientów, a także administracją nimi oraz instalacją i modyfikacją baz danych. W zakres obowiązków wchodzi również diagnostyka ewentualnych problemów oraz stałe wsparcie techniczne dla podmiotów korzystających z opracowanych rozwiązań. Osoby na tym stanowisku ...
Inżynier Systemu Praca Inżynier Systemu