Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Lubuskie Glazurnik Lubuskie
Kafelkarz / Glazurnik

Kowalski Consulting Sp. z.o.o.
lubuskie
praca stacjonarna
2059 dni temu

Grupa Kowalski na potrzeby projekt realizowanego na terenie Szwecji poszukuje:

Miejsce pracy: Stockholm

Zadania

  • Prace kaflarskie oraz glazurnicze wewnątrz budynków (łazienki i pomieszczenia sanitarne),
  • Prace przy układaniu płytek na elewacjach budynków.

Wymagania

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w układaniu płytkami na ścianach i posadzkach,
  • Własna działalność gospodarcza lub chęć jej otworzenia,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie pracy na terenie Skandynawii,
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Min. 6 miesięczny kontrakt. Możliwość stałej współpracy,
  • Pierwszy przeloty do Szwecji opłacony przez firmę,
  • Zakwaterowanie i transport lokalny opłacone przez firmę,
  • Transport na miejscu opłacony przez firmę,
  • Stawka : 130 SEK/h netto,
  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz.

Informujemy, w ramach realizacji założeń Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, że Kowalski Consulting Sp. z o.o. z siedzibą ul. Wały Piastowskie 1, 80-855 Gdańsk, posiada w swoich zasobach Państwa dane osobowe. Dane te przetwarzane przez Grupę Kowalski wyłącznie do celów dla których zostały przez Państwa podane. W każdej chwili mają Państwo prawo wglądu do nich, a także możliwość ich poprawienia lub usunięcia z bazy za pośrednictwem kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.