Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kafelkarz / Glazurnik

Kowalski Consulting Sp. z.o.o.

Małopolskie

24 dni temu

Grupa Kowalski na potrzeby projekt realizowanego na terenie Szwecji poszukuje:

Miejsce pracy: Stockholm

Zadania

  • Prace kaflarskie oraz glazurnicze wewnątrz budynków (łazienki i pomieszczenia sanitarne),
  • Prace przy układaniu płytek na elewacjach budynków.

Wymagania

  • Przynajmniej 2 letnie doświadczenie w układaniu płytkami na ścianach i posadzkach,
  • Własna działalność gospodarcza lub chęć jej otworzenia,
  • Znajomość języka angielskiego będzie dodatkowym atutem,
  • Mile widziane doświadczenie pracy na terenie Skandynawii,
  • Prawo jazdy kat B.

Oferujemy

  • Min. 6 miesięczny kontrakt. Możliwość stałej współpracy,
  • Pierwszy przeloty do Szwecji opłacony przez firmę,
  • Zakwaterowanie i transport lokalny opłacone przez firmę,
  • Transport na miejscu opłacony przez firmę,
  • Stawka : 130 SEK/h netto,
  • Rozpoczęcie pracy: od zaraz.

Informujemy, w ramach realizacji założeń Rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679, że Kowalski Consulting Sp. z o.o. z siedzibą ul. Wały Piastowskie 1, 80-855 Gdańsk, posiada w swoich zasobach Państwa dane osobowe. Dane te przetwarzane przez Grupę Kowalski wyłącznie do celów dla których zostały przez Państwa podane. W każdej chwili mają Państwo prawo wglądu do nich, a także możliwość ich poprawienia lub usunięcia z bazy za pośrednictwem kontaktu z Inspektorem Ochrony Danych Osobowych.

Poznaj stanowisko: Glazurnik

Glazurnik zajmuje się okładaniem ścian płytkami ceramicznymi, klinkierowymi, terakotą, lastriko, płytkami szklanymi oraz innymi materiałami, które przewiduje projekt. W niektórych przypadkach glazurnik może mieć za zadanie odnowienie powierzchni ścian już wyłożonych płytkami. Glazurnik może pracować indywidualnie lub jako członek zespołu pracowników budowlanych. Pracując indywidualnie zazwyczaj nie ogranicza się tylko ...
Glazurnik Praca Glazurnik