Zobacz więcej ofert pracy

Kasjer / Kasjerka

Morski Instytut Rybacki-Państwowy Instytut Badawczy
Gdynia
specjalista (mid) / asystent
pełny etat
umowa o pracę / o pracę tymczasową
praca stacjonarna
42 dni temu

Ogłoszenie numer: 8804173, z dnia 2024-03-18

Morski Instytut Rybacki – Państwowy Instytut Badawczy poszukuje: kandydatów
na stanowisko kasjera w Akwarium Gdyńskim MIR-PIB
(praca sezonowa: kwiecień – wrzesień, lipiec-wrzesień, pełen etat)

Miejsce pracy: Gdynia

Opis stanowiska

  • obsługa kasy Akwarium Gdyńskiego MIR-PIB, tj: obsługa klientów w zakresie sprzedaży biletów wstępu oraz usług edukacyjnych, wystawianie dokumentów sprzedaży, prowadzenie dokumentacji związanej z funkcjonowaniem kasy (raporty fiskalne, dzienne i miesięczne raporty kasowe), przygotowywanie wpłat pieniężnych do banku oraz prowadzenie związanej z tym ewidencji;
  • obsługa Punktu Obsługi Klienta: koordynacja ruchu zwiedzających w obiekcie, udzielanie informacji nt. organizacji zwiedzania, cen biletów wstępu i udziału w zajęciach edukacyjnych, promocji, przewodników webowych po ekspozycjach.

Wymagania

  • wykształcenie średnie;
  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku z odpowiedzialnością materialną;
  • umiejętność pracy z komputerem, w tym znajomość obsługi programu Excel;
  • doświadczenie w obsłudze kasy fiskalnej i terminala kart płatniczych;
  • znajomość języka angielskiego;
  • dyspozycyjność (gotowość do pracy w systemie zmianowym oraz pracy w weekendy)
  • odpowiedzialność;
  • komunikatywność;
  • wysoka kultura osobista i umiejętność nawiązywania pozytywnych relacji z klientami.
Mile widziane:
  • doświadczenie w pracy z oprogramowaniem sprzedażowym.

Oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę;
  • pakiet socjalny, sportowy i opiekę medyczną;
  • pracę w miłym zespole.