Zobacz więcej ofert pracy
Praca.pl Praca Mazowieckie
Kasjer-księgowy | (Praca stała)

INTER-TEAM Sp. z o.o.
mazowieckie, Majdan k/ Warszawy
praca stacjonarna
5286 dni temu

Ogłoszenie numer: 83785, z dnia 2009-11-30

zatrudni:

Kasjer-księgowy
(Praca stała)

Miejsce pracy: mazowieckie, Majdan k/ Warszawy

Nr Ref.: kasjerka11/09

Opis stanowiska

  • Obsługa gotówkowa klientów w kasie
  • Obsługa wpłat i wypłat gotówkowych od Klientów
  • Rejestracja wpłat i wypłat w systemie
  • Udzielanie informacji w kwestiach związanych z płatnościami i sposobami opłacania rachunków
  • Przygotowywanie przelewów wpłat gotówkowych Klientów do banku
  • Archiwizacja dokumentacji firmowej

Wymagania

  • Wykształcenie średnie/ licencjat
  • Co najmniej półroczne doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Zaświadczenie o niekaralności
  • Ukończone szkolenie kasjera
  • Przebyty kurs rozpoznawania fałszywych banknotów
  • Szybkość, uczciwość
  • Zgodność przy przyjmowaniu i wydawaniu gotówki
  • Miła aparycja
  • Podstawowa znajomość Ms Office

Oferujemy

  • Możliwość pracy u czołowego dystrybutora części samochodowych
  • Praca w systemie zmianowym, w godzinach 8:00 - 18:00 (pon, pt.)