Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kasjer-Sprzedawca

Dino Polska S.A.

Mroczno, Kisielice

104 dni temu

Dino to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych.
W związku z otwarciami nowych marketów tworzymy kolejne miejsca pracy.

 Dołącz do Dino – rzetelnego pracodawcy!

Obecnie poszukujemy osób na stanowisko:
Miejsce pracy: Mroczno, Kisielice

NIE MASZ DOŚWIADCZENIA W HANDLU?
Z NAMI JE ZDOBĘDZIESZ!

NASZYM PRACOWNIKOM OFERUJEMY:

  • Atrakcyjne wynagrodzenie oraz możliwość wypracowania premii
  • Wdrożenie do pracy oraz obsługi urządzeń poprzez odpowiednie szkolenia
  • Możliwość rozwoju zawodowego, większość naszej kadry kierowniczej wywodzi się z awansów wewnętrznych
  • Ubezpieczenie na zdrowie i życie na bardzo preferencyjnych warunkach finansowych

DBAMY O NASZYCH PRACOWNIKÓW I KOMFORT ICH PRACY

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:
  • Dbanie o ekspozycje towarów
  • Obsługa klienta
  • Wsparcie oraz nawiązywanie pozytywnej relacji z klientami
  • Dbanie o porządek na sali sprzedaży

Poznaj

DINO to polska dynamicznie rozwijająca się sieć marketów spożywczych. Obecnie na terenie Polski znajduje się ponad 500 marketów, w których zatrudnienie znalazło już ponad 8 000 osób. Nieustannie otwieramy nowe markety i tworzymy w ten sposób kolejne miejsca pracy. Wierzymy, że zadowolenie naszego Personelu przekłada się na satysfakcję Klienta, dlatego dbamy o naszych Pracowników i komfort ich pracy.

Poznaj stanowisko: Pracownik Kasjer Sklepowy

Pracownik Kasjer Sklepowy to osoba, która odpowiada za obsługę klienta w sklepie oraz rozlicza ze środków płatniczych za sprzedawany produkt. Do głównych obowiązków pracownika tego należy, m.in.: zapewnienie sprawnego funkcjonowania sklepu poprzez uprzejmą i szybką obsługę klienta według standardów obsługi, obsługa kasy fiskalnej i terminali płatniczych, przyjmowanie zwrotów, rejestruje zakupy ...
Pracownik Kasjer Sklepowy Praca Pracownik Kasjer Sklepowy