Przesuń w lewo lub prawo,
aby przejść do następnej lub poprzedniej oferty pracy

Kasjer

INTERSPORT Polska S.A.

Lublin

9 dni temu

do naszego zespołu poszukiwany jest

Kasjer
Miejsce pracy: Lublin

Nasza oferta:
  • umowa o pracę w dowolnym wymiarze etatu
  • stabilność zatrudnienia
  • profesjonalne szkolenia produktowe
  • dynamiczne i przyjazne środowisko pracy
  • szeroki pakiet benefitów pozapłacowych (karta sportowa, pakiet medyczny, ubezpieczenie NW, zakupy oferowanych w naszej sieci produktów na preferencyjnych warunkach, lekcje internetowe języka angielskiego i niemieckiego)
Twoje zadania:
  • zapewnienie profesjonalnej obsługi klienta zgodnie z obowiązującymi standardami
  • obsługa kasy fiskalnej i terminali POS
  • rozliczanie kasy i przygotowanie wpłat do banku
  • dbanie o wygląd salonu
  • czynne uczestnictwo w tworzeniu przyjaznej atmosfery i efektywnego zespołu
Nasze oczekiwania:
  • dobra praktyczna znajomość obsługi komputera, kasy fiskalnej i terminali POS
  • otwartość i zorientowanie na klienta
  • uśmiech, optymizm i chęć do działania
  • samodzielność i dobra organizacja pracy własnej
  • umiejętność współpracy w zespole
  • pasjonowanie się sportem będzie atutem
Administratorem Państwa danych osobowych jest INTERSPORT Polska S.A. z siedzibą w Cholerzynie: Cholerzyn 382, 32-060 Liszki. Dane zbierane są wyłącznie dla potrzeb przeprowadzenia procesu rekrutacji. Podanie danych jest dobrowolne, aczkolwiek konieczne do przeprowadzenia procesu rekrutacji.

Poznaj

Spółka jest liderem wśród sieci sklepów sportowych w Polsce, posiadającym obecnie 30 salonów zlokalizowanych w 18 największych miastach Polski.

Poznaj stanowisko: Kasjer / Kasjerka

Kasjer / Kasjerka jest to osoba, która odpowiada za obsługę klienta i rozliczenie środków płatniczych za sprzedawany produkt lub usługę oraz wydaje resztę. Do głównych obowiązków tego pracownika należy, np..: doradztwo dotyczące produktów i usług, obsługa kasy fiskalnej i obsługa klienta, przyjmowanie zwrotów i zajmowanie się zamianami, rejestrowanie zakupów na kartach stałego klienta ...
Kasjer / Kasjerka Praca Kasjer / Kasjerka